Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Již jste si někdy položili otázku, jaký je zásadní rozdíl mezi divadlem a filmem? Popřípadě, kolik těch zásadních rozdílů by se dalo najít? Co je typické pro divadlo a co je typické pro film a nedá se to z filmového žánru přenést do divadelního a naopak? Myslím, že je docela užitečné si tyto rozdíly uvědomovat, zvláště proto, že v tantře často kombinujeme využití určité rituální dramatizace a filmu. Nová doba nám poskytuje nové možnosti, byla by škoda jich nevyužít.
 

Problém - Jak bude moje situace pokračovat?

Ano, je to velmi zajímavý dotaz, ke kterému by se dalo ještě napsat - aneb Umění se správně rozhodnout. Ale beru a chápu to jako dotaz. Jste v určité situaci, která patrně s velkou pravděpodobností není stabilní a očekáváte buď nějaký vývoj či změnu nebo odezvu na něco, co by se dalo označit jako disharmonie. Jinak byste to nechal(a) plynout a nic zvláštního, nečekaně nepříjemného či šokujícího byste nečekal(a). Lidé, kteří se nacházejí v harmonii se většinou neptají, jak dlouho ještě v harmonii budou a jestli je možné, že se tato harmonie něčím naruší. Většinou se klienti ptají "co bude dál?" až v situaci, v níž očekávají příchod něčeho negativního. A velmi často to bývá spojené s možností situaci řešit, neboli se správně rozhodnout. Rychle a správně se rozhodnout je věda, protože nesmíme zapomínat, že každý člověk má v sobě zabudovaný sebedestruktivní systém, který ničí nejenom nás, ale likviduje i všechno dobré, kladné a konstruktivní, co jsme kdy vytvořili. Často na mě lidé nechápavě zírají, když jim tvrdím, že každý, i ten sebelepší manažer se podvědomě snaží zničit svoji firmu, rodič se snaží zlikvidovat svoje děti a děti se snaží odstranit ze svého života vlastní rodiče. V případě, že něco řešíte, je obvykle nejlepší nápad ten, který máte jako první, ale určitě to znáte, že jakmile se rychle a většinou i správně rozhodnete, hned nastoupí pochybnosti a zvláštní pseudokalkulace, která vám zatemní mozek a narovná mozkové závity. Nicméně už nyní, když budete vědět to, co jsme si právě řekli, se zvyšuje pravděpodobnost, že se nakonec rozhodnete správně a své rozhodnutí už nebudete opravovat. Já osobně vždy doporučuji se podívat ještě do tarotových karet, ale i v případě, že karty nemáte, tak použít nějaký menší rituálek na zachování stability mysli.

Když si speciálně na vás vyložím tarotové karty, objeví se Blázen, Královna Disků, Osmička Disků a Trojka Holí, není zde žádný důvod k tomu, abychom začali řvát hrůzou. Sestava napovídá, že jste s velkou pravděpodobností žena, žijete sama bez partnera, protože se vám již několik pokusů o partnerství beznadějně zhroutilo, máte jedno nebo spíše dvě děti, s nimiž jsou nějaké potíže, možná i se soudem, nebo sociálkou, pracovně se snažíte zřejmě napůl oficiálně, napůl i soukromě v oblastech, které bychom mohli, kdybychom použili eufemismus, nazvat "oblast zábavy" nebo "oblast využití volného času". Je možné, že jste měla zdravotní potíže, které se týkaly psychického stavu, proto se také objevily potíže v partnerství a potíže s udržením rodiny, je hodně pravděpodobné, že vaší vášní bude internet, chatování, sledování vybraných osob na netu a na facebooku a možná, řekl bych i s velkou pravděpodobností vám bude přinášet neskutečné potěšení uvádět různé lidi ve zmatek. Přínos chaosu do různých situací symbolizuje karta Blázna, Osmička Disků signalizuje touhu po anonymitě, je tedy možné, že budete mít na facebooku více tzv. fejků, pomocí kterých se snažíte uvádět co nejvíce lidí ve zmatek a omyl. Nemyslím si, že s tím budete chtít něco dělat, protože vaše zkušenosti z léčby nebo stabilizace psychické choroby jsou silně negativní, z toho také plyne možnost, že se takzvaně chcete "mstít" celé společnosti. Odhad budoucnosti z mé strany je, že se v podstatě nestane nic, co by stálo za řeč, budete dále v zakletí svých bludů a falešného vnímání reality a pokud vám bude někdo chtít s čímkoliv pomáhat, zřejmě narazí na hluboké nepochopení z vaší strany. Obvykle mívám zájem o takzvanou zpětnou vazbu, ale v tomto případě je mi to celkem jedno, protože vím, že se s vámi v brzké době opět setkám na facebooku a v mailové poště prostřednictvím řady vašich fejků. Možná bych vám doporučil, zkuste si něco nastudovat ze Stanislavského školy dramatických umění a herectví, jsou tam užitečné rady pro herce, kteří chtějí dosáhnout co největší věrohodnosti a nehráli přitom pořád dokola jenom sami sebe, pouze v různých křečích, jestli mi rozumíte.


 
Horoskopy na pátek 06.10.2017

Dnešní horoskop je složitý, složité budou i komunikační vazby mezi lidmi. Snadno se stane, že se budete chtít s někým domluvit, načež zjistíte, že to prostě nejde, jako kdyby se v tu chvíli všechno začalo řídit podle přísloví, já o voze, ty o koze a pokud se budete bavit o vozíku, taženém kozama nebo o kozách na vozíku, neřku-li o kozách, co jsou jako vozy, tak se už nedomluvíte vůbec.
S poměrně velkou přesností se stane, že když se budou chtít na něčem domluvit Berani s Býky, Blíženci, Raky, Lvy, Střelci a Vodnáři, tak se nedomluví, spíše se veškerá komunikace ukáže jako ztráta času, ale mohou se poměrně dobře shodnout s Váhami a se Štíry.
Býci se dnes shodnou hlavně se Střelci a Kozorohy, Blíženci si budou muset najít buď dalšího Blížence nebo Raka, Vodnáře či Rybu a Raci se víceméně nebudou chtít bavit vůbec s nikým, ani se svými račími soukmenovci.
Pokud sami za sebe začnou jakoukoliv debatu Panny, Váhy, Střelci, Vodnáři, Kozorozi a Ryby, je dost velká šance na dosažení myšlenkové shody, na druhou stranu se ale snadno ukáže, že všechno, na čem jste se dnes domluvili je v praxi dost těžko proveditelné. Nejvíce v pohodě budou Kozorozi, Vodnáři a Ryby, hlavně mezi sebou, ale to bude hlavně proto, že se budou cítit uzavření do sebe a nebudou se chtít domlouvat vůbec na ničem. Ale nebojte se, i když tento pátek, ani příští pátek nejsou vhodné dny na jakékoliv vyjednávání, přes víkend se vše uklidní a pondělky zase budou, na rozdíl od jiných, klasických pondělků až netypicky milé a vstřícné, vyřídíte spoustu věcí, které dnes s klidnou myslí můžete odložit, přesně podle hesla, neodkládej na zítřek, co můžeš odložit na pozítří a popozítří. Někdy se to projeví jako lepší řešení, než zoufalá snaha stihnout všechno, co jsme si do konce týdne naplánovali.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz