Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Opět zde máme několik záběrů z naší návštěvy Máchova jezera, které zachycují celkovou hladovou atmosféru, nenasytně lačnou po řízných rituálech. Víte, že minimálně dvě hodiny před konáním jakéhokoliv rituálu nesmíte nic jíst ani pít? Výjimku tvoří tantrické rituály, které jsou často hodně dlouhé a vyčerpávající a hladový člověk přestává být vzrušený a začíná být nervózní. A od dvou "tikajících" dehydratovaných neurotiků lze jen těžko očekávat plodný průběh tantrického rituálu. Tak se nad tím zamyslete, ať neděláte zbytečnosti.
 

Každý se jednou pokusí praktikovat tantru - ale ne každému se zadaří

Dobrý den Ravene, obracím se na vás s žádostí o radu v neřešitelné situaci. Jmenuji se Bohuna a je mi 52 let. Jsem 33 let vdaná. Mám tři dospělé syny. Poslední ze synů ještě studuje. Nejstarší syn měl před 9 lety autonehodu a následkem úrazu hlavy pobírá plný invalidní důchod. Mému manželovi je 55 let. Naše manželství bylo průměrné. Měli jsme několik manželských krizí, které jsme nakonec vždy zvládli.
Od letošního roku začal pracovat v Plzni. V týdnu spí v hotelu a na víkendy jezdí domů. Od dubna jsem začala pociťovat u manžela určité citové ochlazení. Mnohokrát jsem se přesvědčila, že lže a podvádí. Přestává se mnou komunikovat, zhubl a začal o sebe více dbát. Odmítá se se mnou milovat.
Myslím, že je všem jasné, že se jedná o nevěru. Snažím se s ním o tom mluvit, ale odmítá. Je na mě hrubý a uráží mě a ponižuje. Několikrát jsem ho požádala, aby svůj poměr ukončil. Tvrdí, že nic takového není, takže nemá co ukončit. Rozvést se nechce.
Prosím, poraďte mi, co mám dělat, svého manžela mám i po těch letech ráda. Ani já bych se nechtěla rozvádět. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, jak již sama naznačujete ve svém úvodním projevu, jste v situaci, která je těžko řešitelná. Není však úplně neřešitelná, ale k řešení, to znamená k tomu, abyste měla v ruce důkaz, že je vám partner nevěrný, kdy, s kým a kolik času a peněz novému vztahu věnuje, byste sama potřebovala peníze a čas na soukromou detektivní agenturu, která se podobnými případy zabývá. V Americe běžel, nevím jestli ještě běží, seriál nebo to byla spíše reality show Podfukáři, kde podobné případy "vyšetřoval" televizní štáb a přitom všechno natáčel. Kdybyste se dostala do podobného pořadu, tak by váš manžel neměl ani tušení, že ho začaly sledovat kamery a za chvíli by detektivové zjistili, že se občas na delší dobu zapomene s kolegyní ze sousedního kanclu a že si občas spolu na delší dobu odskočí na ubytovnu. No a potom, jako závěr celého dílu byste vtrhla společně s natáčejícím kameramanem a s drzou moderátorkou do pokoje, kde by si to váš manžel zrovna rozdával se svou milenkou… i když, nevím, nevím, jestli je zrovna tohle nejlepší cesta k utužení vztahu do budoucnosti. V naší realitě, kde to slovo "show" skoro vždycky chybí, vám nezbývá nic jiného, než se jednou vydat za svým mužem, na "přepadovku", trochu ho zkontrolovat, ale i to tak trochu ubírá na důstojnosti. Naši otcové a dědové razili heslo Důvěřuj, ale prověřuj, já spíš říkám, žij a nech žít. Neexistuje žádný postup, pomocí kterého by se vám podařilo "přinutit" neposlušného druha, partnera, manžela, muže, milence, přítele, či jak toho tvora po vašem boku budeme společně nazývat, opět k oddané poslušnosti. Poznal svou sílu, narostly mu drápky, zoubky, hříva, hřebínek a je docela dobře možné, že se ho na chvíli zmocnila i touha trochu si zaplavat zpátky proti proudu času.
V této situaci je ale dost důležité i to, jak on vidí vás. Jestli jste se časem v jeho očích změnila z milé manželky v přísnou maminu, která ho hlídá (hlavně, aby se nebavil s cizími slečnami), bude své případné nové známosti uchovávat v tajnosti. I když jste již překonali různé krize, zdá se, že jednu z těch těžších a hůře řešitelných máte právě před sebou.
Když se nad tím zamyslím lehce prognosticky, řekl bych, že můžete ve vztahu očekávat smutnější období, se kterým se z vaší strany nedá dělat nic jiného než to odčekat. Na druhé straně barikády se zřejmě odehraje nějaký hokus pokus buď o jiný vztah, nebo o trochu živější a volnější životní styl, protože se tam ale nejeví žádné zvláštní schopnosti k uskutečnění neobvyklých a trvale přitažlivých životních cílů, vrátí se s velkou pravděpodobností všechno opět do starých kolejí. A to tak do tří až čtyř měsíců.
V podstatě ani nemusíte nic speciálního dělat, ale i tak by to občas chtělo zamyslet se nad otázkou - co všechno dělám pro to, abych pro něho byla stále přitažlivá a zajímavá? Byla bych ochotná se svým manželem začít třeba cvičit a trénovat tantru, aby se náš sexuální vztah upevnil? Potom by už po jiných tolik nečuměl…


 
Horoskopy na čtvrtek 05.10.2017

Nádherný den pro zlepšování vztahů, partnerských, rodinných, sexuálních a samozřejmě i pracovních.
Zlepšení situace v sexuálních a částečně i partnerských vztazích se dotýká hlavně Beranů (spojení Uranu a Měsíce v Beranu přináší do života podmanivé komunikační schopnosti) a Panen (konjunkce Marsu a Venuše zvyšuje obecně charisma osobnosti a nenápadnou, leč výraznou přitažlivost), ale dotýká se i Vah (tady působí Merkur ve spojení se Sluncem), Střelců (zde dochází k paradoxu negativního působení Černé Luny a Saturnu, ale současného vyčištění vztahů a možnosti navázání nových erotických kontaktů.
Partnerské a rodinné vztahy se budou zvesela čistit u Býků, Blíženců, Raků a Lvů - v této části horoskopu působí opoziční síly negativních znamení ve Střelci, takže je docela dobře možné, že právě Střelci a částečně také Štíři a Kozorozi mohou speciálně Blížencům padnout do oka - a může vzniknout i nový zajímavý vztah. Vyčištění vztahů samozřejmě znamená i to, že si s někým, s kým máte problém, sednete ke kafi a vyříkáte si problémy, které vznikají vzájemným působením  nekompatibilních charakterů - ale najdete možnost domluvy a to je na celé dnešní situaci to nejdůležitější. Promluvíte si a nebude to připomínat tv diskuzi, kdy mluví dva nebo tři lidé najednou a nikdo je neposlouchá.
Již zmínění Štíři a Kozorozi mohou dnes ve večerních hodinách snadno navázat novou známost, takže pokud po někom toužíte a ještě ani nevíte, po kom, tak si dnes vyjděte někam mezi lidi a s velkou pravděpodobností nastane Velká Změna.
Vodnáři a Ryby budou opět zachraňovat naše společenské umělecké zázemí, s velkou pravděpodobností budou chystat nějaké knižní nebo filmové projekty třeba na téma shakespearovsky zhrzené lásky mezi dcerou bohatého pravicového podnikatele a chudého migranta bez povolení k pobytu.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz