Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Hrad Bezděz mě docela překvapil svou velikostí a precizností, s jakou byl postaven. Jak tam asi natahali takovou spoustu materiálu, kamení a jistě i dřeva, jak tam dopravovali zásoby, kterých už jen kvůli obraně hradu museli mít k dispozici požehnaně? Já jsem byl rád, že jsem se tam s málem vyplivnutými plícemi dotáhnul sám a ve zdraví se zase dostal dolů. Jsou prostě záhady, které asi jen tak nerozluštíme a pro mnoho lidí to ale nejsou záhady, protože se tím nezabývají - prostě to smetou ze stolu se slovy, no, nějak to tam natahali. Jinak by to tam asi nebylo. Co je dnes k obědu?
 
 

Problém - pana Lásku nebo pana Peněženku?

Je mi už 30, ale na poli dlouhodobých vztahů jsem nejistá jako nikdo. Upřímně řečeno, vztahy v naší rodině mezi rodiči nebyly nikdy dobré a přes počáteční násilí, které vedlo k jejich rozvodu, jsem prakticky celé dětství prožívala emoční eskapády své matky, když jí nevyšel vztah s dalším strejdou a přes neustálé tahanice bývalých rodičů.
Jistě chápete, že mým snem bylo rychle se osamostatnit. Ihned po gymnáziu jsem odjela a začala se věnovat své kariéře, díky níž hodně cestuji a která mě velmi naplňuje.
A teď k věci: S krátkodobými vztahy s muži jsem nikdy neměla problémy. Jsem ten šťastlivec, kterému Bůh nadělil hezké a zdravé tělo a tak jsem vždycky dostala, koho jsem chtěla. Ale jen krátkodobě. Když jsem měla chuť na sex, sbalila jsem kohokoliv, kdo se mi líbil, ale nic víc jsem mu nedovolila, žádné další rande. Na fungující rodinu jsem nevěřila a ani ji nikdy nechtěla a tak jsem každý vztah po pár nocích utnula.
Jenže časy se mění a po třicítce se mnou začaly doslova mlátit biologické hodiny a tak jsem začala sekat latinu a pokusila se neukončit vztah po týdnu, ale pokračovat v něm.
Nyní udržuji své první dlouhodobější vztahy se dvěma muži - ten první je Ital, věkově  je na tom stejně jako já, nádherný kluk, je mojí charakterovou kopií, rebel, volnomyšlenkář, oba jsme Vodnáři, nenudíme se ani minutu, sex je nejlepší, co jsem kdy měla, ale je ještě trochu rozlítaný, dokončuje doktorát, pracuje pro jednu adventure cestovní agenturu a náš vztah se dá doslova popsat jako klasická "Itálie" - obrovská láska, ale i žárlivost atd...
Neumí moc dávat najevo emoce, ale nikdy mi s ním nic nechybělo a když pozoruju, jak se stará o svou rodinu, tak je mi jasné, že bude dobrý táta.
Ten druhý je o 10 let starší, se značným rodinným majetkem, pro mnoho žen partie snů a taky mám denodenně na talíři, co teda jako chci víc než milionáře, který je do mě paf, ale fyzicky mě absolutně nepřitahuje. Vůbec, ale vůbec se mi nelíbí, ač je ke mně neuvěřitelný, plní mi, co mi na očích vidí, ale nejde mi se do něj zamilovat, prostě ne.
Oficiálně spolu chodíme na všechny akce, dává mi čas, ale mně to nejde. Myslím jenom na to mimčo a na jeho budoucnost, tak asi chápete, že ten druhý je větší jistota a tu já chci. Po tom šíleným dětství, co jsem sama zažila.
Taky si moc dobře uvědomuji, jak nedostatek peněz dokáže zamávat se vztahem a tak mě ten druhý rozumově táhne víc. Prostě klasické dilema - láska, nebo peníze?
Teď na mě oba začali tlačit, ať s nimi bydlím a já vážně nevím co mám dělat. Jednoho vnímám jako živého, dynamického muže - rebela, se kterým se nenudím ani minutu a kterého miluju a druhého jako usedlého, nudného strejdu s mega majetkem, který však mému dítěti zajistí nezávislost, svobodu a "finanční jistotu".
Rady kamarádek - ať hledám jejich kombinaci, tedy sexuálního idola s mega majetkem - mi opravdu přijdou jako vtip. Myslím si, že nic lepšího na jednu ani na druhou stranu najít nelze. Prostě nevím, a proto vás žádám o radu...

Odpověď

Kdybyste chtěla hledat vhodného (bohatého a sexuálně přitažlivého partnera) magickou cestou, tak bych vám doporučil sexuální milostnou magii. Dělá se nejlépe v pátek, několik dní před úplňkem. Potřebujete k tomu dvě čajové svíčky růžové barvy, pramínek vlastních vlasů, kousek něčeho zlatého (nemusí to být celá cihla, stačí třeba prstýnek), hedvábný sáček nebo pytlík se šňůrkou, nejlépe černý, vonné tyčinky (jasmín, santalové dřevo nebo růže) a kousek skořice.
Zapálíte svíčky a vonné tyčinky, do černého, hedvábného váčku vložíte pramínek svých vlasů, kousek skořice a zlato a vyslovíte následující větu:
"Lásko, volám tě k sobě, toužím po tobě celým svým srdcem, moc si přeji, abys vstoupil do mého života."
Potom ještě vyslovíte: "Ale staň se vůle tvá," načež nezbývá než čekat, až se vysněný bohatý sexuální idol (pozor, ne idiot, ale idol) objeví na scéně.
To je jedna možnost. Druhá možnost, která se možná ukáže jako schůdnější a zajímavější, je naučit se věřit sama sobě.
Proč byste měla hledat bohatého chlapa, na kterém byste byla po zbytek života závislá a na kterém by zřejmě byly závislé i vaše děti - když můžete sama zbohatnout a vybrat si mužského, který se vám bude líbit? A až vás to přejde, tak se ho zase zbavíte a bude posečíno.
Cesta nezávislosti je vždycky nejlepší, přemýšlejte o tom.
Když byste měla mít bohatého milence, tak jedině proto, aby vám zaplatil vzdělání a jakmile budete stát na vlastních nohou, tak už se za dalšími cíli rozeběhnete sama. Stav vlastní nemohoucnosti a chudoby by měl být pro zdravého, mladého a inteligentního člověka, žijícího v našich zeměpisných délkách a šířkách, vždycky jen stavem přechodným. Stále si pamatujme, jak to řekl legendární Zatoichi (slepý šermíř, masér a gambler v jedné osobě, čili tarotový Blázen a pro ostatní "zrcadlo", proto nebylo možné proti němu v šermu vyhrát), být bez peněz je jako být bez hlavy.
Navíc úvaha typu – "zaručil by mým dětem život v blahobytu, školy, prázdniny, teplé oblečení na zimu", je pouhý dohad. Nikdy nevíte, kdo a kdy v dnešní  pohnuté době zchudne, znal jsem milionáře a miliardáře, kteří během pár měsíců přišli úplně o všechno a skončili na ulici. Vždy má daleko větší cenu člověk, který je schopen dosáhnout lepší úrovně pravidelného příjmu – a to už zase není až tak nemožné. Příklady kolem nás to denně potvrzují. Takže, pokud jste mladá, práceschopná a jste ochotná investovat do sebe a své budoucnosti víc než pár nechutných pohlavních styků – běžte cestou samostatnosti a spolupráce s lidmi, kteří vám mohou být pracovně a kariérově užiteční. Je rozdíl mezi člověkem, který má mega majetek a člověkem, který si dokáže zajistit slušný pravidelný příjem. Ten druhý je o tolik lepší, že se na něho dá vsadit budoucnost.
Ex malis eligere minima oportet, z několika zel se má vybrat to nejmenší. Důležité je ale poznat kolik těch zel ve hře skutečně je. Vy vidíte dvě, italského přítele (divoký, dobře rostlý, ale chudý) a bohatce Skrblíka (říkám mu Skrblík, protože nepíšete, že by vám už něco dal - kdyby na jeho místě byla celá řada jiných mužů, je dost pravděpodobné, že byste už dávno měla exkluzivní byt s terasou v osobním vlastnictví a nadupané BMW, což jsou nakonec věci, které dokáží otevřít i pancéřová srdce), ale viděl bych ještě jedno zlo - vaši neschopnost něco udělat se sebou a se svým životem, neschopnost naučit se něco, co jen tak někdo neumí a bezradnost v oblasti investic do vlastní slávy a kariéry. Podívejte se, kolik lidí se dnes téměř zoufale snaží vyšvihnout nad hladinu všednosti, jen aby se dostali do nějaké funkce, které většinou nerozumí a byli by v ní bezradní, ale dobře ví, že investice do vlastní "slávy" je často důležitější, než mít doma v trezoru pár zlatých cihel. Zkuste o tom trochu popřemýšlet. Podle karet z vašeho života jako první vypadne svalnatý Ital a na dalším se později s kýmkoliv domluvíte snadněji než dnes.

 

Když už si někdo vynutí vaši pozornost, dlužno se poté zeptat na jakoukoliv jeho myšlenku, která vám pomohla nebo vás obohatila a pokud na nic nepřijdete, dá se mluvit o ztrátě času.

 

Žádný kšeft se v původní verzi, v níž se třeba i velmi dobře uvedl a rozjel, nedá opakovat donekonečna.

 

Bleskové horoskopy v Blesku podle Ravena - stačí kliknout zde a potom vpravo dole

 
Horoskopy na pondělí 02.10.2017

Dnes si musíme dát pozor na jednu svižnou kvadraturu mezi spojením Mars-Venuše v Panně a Saturnem ve Střelci. Bude to platit nejenom pro Panny a Střelce, ale i pro Blížence, Kozorohy a Ryby, dnes se vám může podařit naštvat svého životního sparing partnera, milence, milenku, manžela, manželku něčím úplně nevinným a nenápadným, co zrovna ve vašich očích nebude až tak důležité, buď na něco zapomenete (výročí seznámení nebo svatby nevlastního syna) nebo se naopak začnete s někým domlouvat na nějakém termínu, na který už máte něco domluveno a vaši milovanou polovičku to naštve, i když v podstatě ani nebudete chápat, proč se rozčiluje nad maličkostní, které vy sotva věnujete pozornost. Je to v horoskopu, takže se to také snadno podle zákonů analogie odehraje i v životě a hned je co řešit. Od toho jsou právě dobré rituály, ať už puritánské nebo sexuální, že v nich je všechno domluveno předem, je to něco jako divadelní hra nebo herecký výkon před kamerou, secvičená sestava, rituální spartakiáda, divadlo, balet, všechno běží podle scénáře a nemůže se stát, že by se najednou kdokoliv ze zúčastněných rozhodl, že ho to vlastně nebaví a že bude dělat něco jiného a úplně jinak. V tom se rituál podobá smlouvě, práci nebo zaměstnání, kde si například prodavačka nemůže sama vymýšlet ceny zboží nebo servírka si nemůže usmyslet, že hostu přinese hrachovou polévku místo objednaného bifteku. V podstatě nejpodstatnější je náš život víc rituální, než si dovedeme představit, nejméně se to ale projevuje v partnerské a sexuální oblasti, tam panuje proklamovaná volnost (rovnost, bratrství) a často vztah končí ve slepé uličce, protože ani hra na lásku nemůže pokračovat podle dvou různých scénářů. To jsou věci, které si dnes na rovině sexuálního partnerství uvědomí také Berani, Býci, Raci, Lvi, Váhy, Štíři a Vodnáři. Přijdete k názoru, že nejlépe se hraje podle domluveného herního řádu a že to platí pro celý život. Pokud žádná pravidla pro život nemáte, což platí hlavně pro partnerství a z velké části i pro rodinu, budete si je muset vytvořit a potom také dodržovat. I když si třeba o pravidlech a o rituálech myslíte, že je to hloupost.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz