Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
A máme tady první říjen, zatímco vzpomínky ještě rituálně věnujeme poslední třetině září 2017, kdy jsme se rozhodli vystoupit na hrad Bezděz a na poslední chvíli stihnout i prohlídku hradu. Což se nám nakonec povedlo sakumprásk a se vším všudy i s výstupem na nejvyšší věž, což se po provedených rituálech dalo chápat jako dobré znamení. Pokud někdy děláte rituál na úspěch a prosperitu a krátce nato se stane něco, co s úspěchem a prosperitou nemá vůbec nic společného, například máte nehodu nebo něco důležitého ztratíte, popřípadě onemocníte, musíte ihned analyzovat situaci, ve které se nacházíte a za jakých okolností se to stalo a pokud vám někdo něco nemilého provedl, budete se muset na tohoto člověka dívat na "rušitele" nebo "narušitele" vašeho štěstí. Osud vám naznačuje, že po boku tohoto člověka nebo i lidí, pokud je jich více, žádná proveditelná cesta k pronikavému štěstí nevede, někdy je nutné se i přestěhovat nebo odejít z původního bydliště, abyste se zbavili negativních vlivů.
 
 
Jak došlo k nehodě na Karlově mostě - podle všeho to byla hloupá náhoda, v níž hrála svou roli "únava materiálu", sklony ke kompulzivnímu jednání, pravděpodobně i nějaká drobná psychická nesrovnalost jako náběh na říznou depku či slovanskou chandru, což je všechno vidět i na tranzitním horoskopu pana herce - konstelace Slunce - Černá Luna - Saturn, jakoby říkaly, Radúzi, nechoďte ven bez doprovodu. Proto je většinou docela užitečné podívat se na horoskop, trochu se zamyslet nad možným nebezpečím, je hloupé všechny tyto věci podceňovat a to říkám jako člověk, který deset let pracoval na Vysoké škole chemicko technologické ve výzkumu. Kdyby neexistovala analogie a synchronicita (to jsou takové ty pitomé náhody, které rozhodují o dalším osudu), tak by i celý ten výzkum vypadal jinak a kdyby se řídil pouze podle zákonů fyziky, matematiky a chemie a samozřejmě i logiky (jsme u vědců na dvorku), neexistoval by vůbec. A kdybych nevymyslel a nesestavil Magii života, byl bych už dávno na 100% na prkně.
 
 
Dyžuž máme tu neděli a chceme se nad něčím moudře zamyslet, tak si dáme ještě jedno videjko - k tomu jsem už na FB napsal, že občas se dějí věci, které by si normální člověk nevymyslel a kdyby si je vymyslel, tak ho odvezou s tím, že už je zralý na pár osvěžujících elektrošoků.
 

Mám doma zamindrákovaného psychopata?

Ahoj, potřebuji najít cestu ke svému manželovi. S bývalou manželkou žil 18 let, mají spolu dva syny, a když byla podruhé těhotná, tak si našel přítelkyni, a když to prasklo, musel ji opustit a vrátil se k rodině. Od té doby přespával šest let v kuchyni na gauči... Se svou ženou prakticky nežil, protože ona měla děti a neměla na něj čas. Samozřejmě jí zahýbal kde mohl, z práce chodil rovnou do hospody a domů  přicházel, až ona usnula, potom se ale ona o půlnoci vzbudila a šla luxovat (protože v tu dobu děti spí nejtvrději) a do tří hodin do rána vařila tam, kde on spal, protože prý při dvou dětech nic nestíhala. Když děti chodily do školy, tak byla přes den doma sama a co dělala, nikdo neví. Takže ona si zvykla na to, že manžel nebyl doma, nosil jí peníze a když bylo potřeba něco opravit, tak to udělal. Podotýkám, že za těch 18 let, co byli spolu, ona 13 let nepracovala. Pak mu došla trpělivost a našel si mě.
Láska to byla veliká, byli jsme zamilovaní až po uši a já neviděla jeho špatné vlastnosti, jako například, že na něj není spolehnutí, že je cholerik a časem vyšlo najevo, že je i alkoholik.
Teď jsme v situaci, že on se rozvedl, já také a začali jsme spolu žít v podnájmu, i když on má barák po babičce, který je jeho a k němu přistavěl nový barák, který je také jeho. Nakonec jsme se vzali a on zavelel, že proč budeme platit podnájem, když má dva baráky a i přes moje protesty, že nechci žít vedle jeho bývalé manželky, jsme se k ní přestěhovali.
Takto tady spolu pěkně žijeme již dva roky. My ve starém, ona v novém. Ona je spokojená, protože se pro ni nic nezměnilo (dává jí peníze, není s ní doma, když je něco potřeba opravit, opraví, postará se o děti), on je spokojený, protože už s ní nemusí řešit žádné problémy, nemusí s ní být v jedné místnosti a má ženu, která mu věnuje veškerou pozornost, kterou on potřebuje...
A já jsem na prášky, protože nemůžu rozdejchat, že nás má obě.
Oni po rozvodu ještě nemají vyřešenou otázku majetku a ona se nechala slyšet, že se od nás neodstěhuje, protože to dělá pro děti. On také nechce, aby se odstěhovala, protože takhle má děti vedle sebe, když koukne z okna, tak je vidí, i když ona jim zakázala k nám chodit a když on chce, tak si jde s nimi popovídat ven. Ale nemusí se o ně nějak starat. Kdyby si je vzal třeba na víkend, musel by oželet své pravidelné sobotní návštěvy restauračního zařízení.
Nepřipadá mi to v pořádku, nevím, jak se mám chovat, jestli se mám nad to všechno povznést. Připadám si jako v útulku odpadlých manželek, nehledě na to, že ona se zde stále chová jako doma, bere a používá naše věci a přijde jí to normální, nájem neplatí a je strašně hlučná. On jí nic neřekne, protože si to s ní nechce rozházet, aby mohl vidět děti a když projevím přání, aby se odstěhovala nebo alespoň platila nájem, tak bojuje za ni proti mně.
Co mám dělat, jak se mám chovat?

Odpověď

Možná byste se mohla nad tuto situaci povznést, ale jak, když máte na nohou olověné cihly? Nebo nohy zalité do betonu a on ostatně taky, s velkou pravděpodobností do betonových základů jednoho ze svých baráků. Jeho exmanželka celou situaci pochopila nejlépe a vytěžila z ní nejvíce a možná i zaslouženě. Ze současného hlediska je váš muž baron Prášil a cokoliv řekne, musí se brát s rezervou. Do toho zcela jistě patří i pomlouvání jeho bývalé ženy a jakékoliv, často i dost prapodivné informace o jejich společné minulosti. Vlastně je to docela úspěšný bigamista. Kdoví, jak by se zachoval, kdyby potkal ještě další ženu, která by ho zaujala. Možná by neváhal si pro ni přistavět ještě jeden barák.
Teď je v situaci, kdy ho jen tak něco nezaskočí, vždycky se má kam vrátit. Buď k vám nebo k ní. Teď je raději u vás, protože ex by ho nutila pracovat na domě. Vy s ním ale ztrácíte svou životní energii a to je docela škoda. Rozhodně byste se měla naučit být ve svých rozhodnutích tvrdá a neústupná, je zbytečné vést s ním dialogy, stejně tak je zbytečné mu předvádět jakékoliv monology. Buď ho svou skutečnou nebo naučenou či předstíranou dominancí dostanete na kolena nebo prohrajete část svého života.
Dá se říct, že na této situaci není co řešit, protože všechny zúčastněné strany se na ní podílejí dobrovolně - i když se jim občas něco nelíbí. To se ale může stát u každé smlouvy. Kdybyste se co nejrychleji odstěhovala a nechala se rozvést, vyhnete se v budoucnosti vydírání a zneužívání od dvou psychopatů. Největší chyba, kterou zatím děláte, je ta, že se snažíte řešit někoho jiného, chtěla byste předělat svého současného manžela nebo byste chtěla trochu upravit život a bydlení jeho bývalé ženy - úplně přitom zapomínáte na sebe. Zkuste se soustředit na odpověď na otázku, co byste měla udělat vy sama, abyste se z této situace dostala. V současné společnosti je obvyklý rozvod a odstěhování se. Pro začátek jedno kam, ale hlavně pryč z nenormálního, psychopatického prostředí.

Takže všeobecná zásada, platná pro všechny - pokud vás deptá a ničí kdokoliv, koho nemůžete nebo neumíte zvládnout a neumíte se ho ani zbavit, je jediné správné řešení odchod, odjezd, odstěhování, útěk, pokud je to možné, zmizet na tři doby a už se nikdy nevracet. Jedinou omluvou může být v takových případech nedostatek finančních prostředků - potom máte holt osudovou smůlu, se kterou se nedá nic dělat, ale samo od sebe to lepší nebude.


 
Horoskopy na neděli 01.10.2017
 
Možná mi to nebudete ani věřit, ale dnes si skoro každý může něco zajímavého oslavit. Od všedních starostí si oddechnou především Berani, Panny, Váhy, Střelci, Kozorozi, Vodnáři a z větší části i Lvi. Pokud bych mohl něco nenápadně doporučit, tak zvláště starší lidé by se mohli kolem poledního lehce projet na kole, potom by si po změření tlaku zkušeným gerontologem mohli dát něco vegetariánského k obědu a na závěr nezbytnou kávičku s poslechem klasické vážné hudby. A proč by to mělo všem vyjmenovaným znamením výrazně pomoct dosáhnout vyšších stupňů nirvány? Protože dnes je mezinárodní den seniorů, kávy, lékařů a hudby a světový den cyklistiky a vegetariánství. A k tomu máme horoskop opět plný uklidňujících trigonů. Trochu hlučně se dnes mohou projevovat sebevědomí Býci, Blíženci, Raci, Lvi, Štíři a dokonce i většinou mlčící Ryby, takže lze s úspěchem očekávat, že se dnes zúčastní všeobecného slavení ať už seniorů, jejich lékařů nebo vegetariánské hudby, provozované během jízdy na bicyklu. Nejvíce veselých nápadů budou dnes mít Panny, Váhy, Vodnáři a Ryby, alkohol budou nejméně snášet Raci, Lvi a Střelci, tak pozor, abyste v útulné hospůdce nebo v kuřáckém klubu moc nepřestřelili.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

https://www.facebook.com/raven.argoni

https://www.facebook.com/Raven-Argoni-449685995157461/

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz

www.mcmag.cz