Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Kde je rozdíl mezi fotografií a filmem? Pokud fotografii rozhýbete a opatříte zvukem, dostaneme film a pokud znehybníte filmový záznam, dostanete fotografii. Dají se s tím dělat téměř zázraky, zvláště pokud se v záznamu střídají fotky s filmem. V poslední době si s touto technikou trochu hraji a myslím, že některé výsledky jsou docela zajímavé. Alespoň pro mě. Zvláště, pokud se tato technika použije při natáčení a tvorbě tantrických videí a filmů. Rozhodně je lepší snažit se ostatní trochu pobavit nebo je dostat do lepší nálady, než kolovrátkovat hlouposti o politice a ekonomice. Lepší to stejně nebude a horší už být ani nemůže. Když z toho vyjdeme, jsme hned a bez námahy na konci cesty.
 

Dotaz - Nemrtví vs. neživí

Někdy mám opravdu pocit, že my ženy, často nevíme, co vlastně chceme, a nedáme pokoj, dokud to nedostaneme.
Je mi 39 let, jsem rok podruhé vdaná a s partnerem jsme spolu chodili tři roky, poté jsme spolu čtyři roky žili a potom jsme se vzali. Brali jsme se z lásky, takové té stálé, která se dostaví až po té lásce "chemické", myslím tím zamilovanost a poblouznění mysli. Dá se tedy říci, že jsme se brali jako zralý pár.
Po svatbě se ale vše změnilo. Jaké překvapení, že? Mám dojem, že na svatbě je něco tak hrozného, že to změní každý vztah. Nebo skoro každý.
Manžel je najednou neuvěřitelně popudlivý, pořád mu něco vadí na mně i na mé 18leté dceři, neustále se snaží na nás něco najít. Přitom musím poznamenat, že se sama považuji za pečlivou, pořádkumilovnou a navíc i finančně nezávislou ženu.
Citově je to o něčem jiném. Manžela nesmírně miluji a jeho neustálé výpady proti nám mě bolí čím dál tím víc. Navíc se k tomu přidaly i problémy v sexu, a to mě trápí ještě víc. Dříve stačilo, abychom se jeden o druhého "otřeli" a už to bylo.
Teď se milujeme tak jednou za čtrnáct dní nebo - a to mi vadí nejvíce - když se vrátíme po pijatice a manžel je značně posílen alkoholem, nebo ještě ráno poté. Kdysi jsem zažila násilnické chování pod vlivem alkoholu od bývalého manžela a mám k milování pod vlivem alkoholu odpor.
Zkoušela jsem s manželem mluvit o tom, proč nemá zájem o sex, i o tom, proč nesnáším sex po pijatice. Co se týče nezájmu o sex, řekl, že je unavený z práce - já sama přitom mám psychicky velmi náročnou práci a pracuji 10 - 12 hodin denně a nezájmem o sex netrpím. Co se týče sexu "pod vlivem", na tuto otázku reaguje pouze, když je "pod vlivem", a to výčitkami, že ho nechci a že už ho nemám ráda a že jsem chladná.
Musím říct, že jsem z toho hodně vykolejená, protože si ještě nepřipadám jako do starého železa a nechci sexuálně žít pouze 26krát do roka. Navíc k manželovi pořád cítím ten silný cit jako před svatbou a jeho nezájem mě velmi tíží.
A ještě k tomu nevím, co bychom s dcerkou mohly dělat víc, než děláme, abychom doma neměli pořád tak upjatou a napjatou atmosféru. Všichni naši kamarádi totiž považují mého manžela za naprosto báječného chlapa a společníka. Doma mi připadá jako upír. Vysává z nás energii. A není s ním zábava ani ve dne, ale ani v noci. Je z toho jiná cesta ven, než radikální?

Odpověď

Dobrý den, tady zřejmě žádná jiná cesta než radikální nepovede ke kýženému cíli. Mám z toho všeho pocit, že trpíte syndromem přerybněného akvária, chybí vám životní prostor a pocit seberealizace. Určitě za to nemůže ta hrozná svatba, i když i já osobně mám ke svatbám lehce ambivalentní vztah. Ne každá svatba sedne jak příslovečný gluteus maximus na hrnec. Na druhou stranu jako vdaná/ženatý máte větší práva ohledně společného majetku, když se nedejbože něco stane s tím druhým, nejste u sebe na návštěvě, ale patříte k sobě jako oficiální rodina. Těžko říct, co je pro koho ta světlejší a co ta stinná stránka věci.
Všechno, co se odehrává po svatbě, je záležitostí další motivace. Pokud se berete jen proto, abyste si jeden druhého pojistili, tak to není moc dobrý start na cestě ke spokojenému životu. Vzali jste se, pojistili jste se... no a co dál? Budete sedět v předsíni s brokovnicemi na klíně a hlídat jeden druhého, aby nikam neodešel? Pokud se stane, že se nemůžete dohodnout ani na společném řízení domácnosti (včetně hádek na téma postříkané zrcadlo, zaprasená toaletní mísa, blbě vymačkaná zubní pasta, voda kolem dřezu v kuchyni, písek, co skřípe na dlaždičkách, manžel si spletl ubrus s kapesníkem nebo použil nesprávný ručník, sežral malýmu čokoládu a já nevím, co ještě...), tak je nejlepší se hbitě domluvit na tom, že budete mít dva byty. V jednom budete bydlet, do druhého budou chodit exekutoři. Ba ne, ale myšlenka mít dva byty není vtip, je to často jediné řešení podobného problému.
V dnešní době to už není nic nadpřirozeného, nežijeme jako nevolníci, abychom na všechno potřebovali svolení vrchnosti, můžeme se domluvit na způsobu života, který nám bude vyhovovat. Popřípadě to bude vyhovovat tomu silnějšímu a slabší se holt bude muset přizpůsobit, to už se nedá nic dělat, vojsko nemůže mít dva velitele, stejně jako auto nemůže mít dva řidiče. I na širém moři se říká - ve funkci je lepší jeden špatný kapitán než dva vynikající. Rozstěhovat se rozhodně neznamená konec vztahu, rozvod, rozchod, bratrství, pohov, volno, zpívat a kouřit dovoleno! A přitom je to dost radikální řešení.
Někdy se skutečně stane, že se dají dohromady dva kohouti, kteří nejsou na jednom smetišti kompatibilní. Přitom každý živý tvor potřebuje k tomu, aby byl spokojený, určitý minimální prostor. Pocit, že všechno kolem je obsazené a že není úniku, nepůsobí dobře na vyšší nervovou soustavu, ale za to nikdo nemůže, to je prostě vrozené. Boj o území, je starý jako přelidněnost sama. Nedávno jsem se, jen tak, z nostalgie, podíval na film Predátor versus Vetřelec. Opět téma dvou kohoutů… Je to vlastně takové pokračování Godzilla verzus King-Kong, to byl taky hezký film, měl dvě verze, v japonské zvítězila Godzilla a v americké zvítězil King-Kong. Nápad dávat dohromady různé filmové hrdiny je docela zajímavý a tak jsem si říkal, kdyby někdo napsal scénář k filmu Superman versus Muži v černém, to jsou ti agenti bojující proti zaneřádění naší planety mimozemskými vlivy, komu byste drželi palce? Sympatickým agentům z imigráku pro mimozemšťany, nebo Kálelovi a Lejnové?

 

Bleskové horoskopy v Blesku podle Ravena - stačí kliknout zde a potom vpravo dole

 
Horoskopy na pátek 29.09.2017

Dnes toho bude na všechna znamení opět docela dost. Na Berany, Býky, Blížence a na Váhy, Střelce a Kozorohy se snese plno požadavků ve stylu, "říkal jsi, slíbil jsi - a nesplnil jsi, jak je to možné," nicméně v takových chvílích je lepší nic nevysvětlovat a raději pracovat na nápravě. Stejně to dnes nestihnete nebo stihnete jenom něco, ostatní nechte klidně na příští týden, v říjnu se dá také pracovat, stále pamatujte na základní poučku o zbytečném spěchu, který je dobrý pouze pro hovada. My jsme lidé a naši zástupci sami, jak jsem si všiml, tvrdí, že stát není šikana, ale pomoc. Takže se snažte více komunikovat, to asi byla vaše jediná chyba, kterou jste se prohřešili vůči osudu.
Raci, Lvi, Panny a Štíři dnes vykřiknou úžasem, když si uvědomí, jak bylo to letošní září krátké. Sotva začalo, tak najednou a téměř bez přípravy končí, ano, občas se stává, že se některý měsíc v roce projevuje časově skoro jako únor. Nic zvláštního  nepřinese a hned je pryč, potom za sebou často zanechává jenom dluhy.
Vodáři a Ryby budou dnes naladěni nebo naladěné nejenom účetně či účelově, ale také umělecky, můžeme očekávat, že zavalí fejsbuk působivými selfíčky nebo budou mít jiný, téměř umělecký nápad, jak vyniknout nad ostatními.
Největší shon přes den zažijí Panny, nejdůležitější věci vyřídí Váhy, poměrně dost věcí dnes nemusí vyjít Střelcům, takže pozor na to, nejvyšší míra depresí dnes zasáhne Kozorohy, tak se koukejte rozveselovat hned od rána - a smutná bilance, spojená s větší mírou zklamání dnes čeká na Berany. Takže, potíže jsou od toho, abychom s nimi bojovali, tak chutě do díla!


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz