Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Tohle videjko je docela zajímavé, protože je zde zachycen průjezd několika po sobě jdoucími (nebo kráčejícími?) tunely na severu Chorvatska. Kdo má klaustrofobii, ten si přijde na své, zatímco my, ostatní, budeme jen tiše žasnout nad prací zkušených tunelářů. Tím teď nemyslím naše finanční a ekonomické odborníky, ale mistry stavitele, kteří přijali výzvu kamenného masivu, který si při budování dálnice vyloženě škemral o provrtání. Zajímavé. Vidět, projet, prožít a žasnout.
 

Problém - Cesta je tak dlouhá, jak si ji uděláme

Nevím, jak začít, asi úplně od začátku. Je mi 31 let a mému bývalému příteli bude koncem září 23 let, takže je to celkem velký věkový rozdíl, navíc jsme tak nějak oba v rozdílné fázi vývoje. Tím chci říct, že za pár let by se ten věkový rozdíl mohl zmenšit, ale třeba taky ne. Byli jsme spolu necelé čtyři roky.
Nedávno si našel jinou přítelkyni a upřímně řečeno, ani se mu nedivím - náš poslední rok byl hrozný - já jsem stále řešila věkový rozdíl, smutně jsem se dívala, jak on má před sebou ještě dlouhou cestu než takzvaně dospěje a nějak mě ten vztah přestal naplňovat, ani jsem s ním nechtěla trávit čas a radši jsem byla sama. Trápila jsem se v depresích a nevěděla jsem, co dál, co se sebou a co s námi. V tu dobu jsme se občas rozcházeli, ale nebyl to pořád ten opravdový rozchod, stále jsme se vídali, ale nebylo to k ničemu - ani jsme spolu nespali, tedy hlavně kvůli mně, protože mě sex připadal divný a neužívala jsem si ho tak, jak jsem zvyklá a tak, jak by to mělo být, proto jsem ho radši odmítala.
Musím říct, že přítel tu byl pořád pro mě a snažil se, aby to mezi námi bylo jako dřív, ale já jsem to neviděla, bohužel.
Takže si za všechno můžu sama, to je mi úplně jasné, jenže teď, když jsme se opravdu rozešli a on si našel jinou, došlo mi, jak moc ho miluju, jak moc ho chci a jak moc mi chybí a udělala bych všechno na světě, abychom mohli začít znovu, jinak, líp...
Už je ale pozdě a já se ptám, proč jsem tohle necítila předtím, proč jsem si neuvědomovala, co se stane, až ho ztratím... Jsem strašně nešťastná, uvědomuju si lásku k člověku, kterého jsem vlastně sama odehnala a teď už to nejde vrátit. Chci jen poradit, jak se s tímto vyrovnat.

Odpověď

Jak asi správně tušíte, neřeknu vám nic jiného, než to, že popisovanému vztahu už skutečně odzvonila hrana a partner, který odešel se už nevrátí, protože to ani nejde.
Každý vztah má svůj úvod, stať a závěr, stejně jako dobrá povídka, román, romaneto, story, scénář, prostě příběh se odehraje, skončí a odloží do archivu. Někdy je to smutný, občas je to hodně smutný. Ale vymýšlet  si druhý díl je už značně komplikované.
Na pokračování nebo remake byste musela změnit osoby a obsazení. A určitě i děj. Sebe samozřejmě necháte, takže to bude chtít najít si jiného partnera.
Chyba nebo problém samozřejmě není ve věku, ale v duchovním, názorovém a motivačním souznění. A ve vašem sebevědomí. Kdybyste měli společné cíle, třeba jako dva vědci, kteří se od rána do večera šťourají v nějakých sračkách, až najdou třeba rádium, nebo byste spolupracovali na nějakém společném úspěšném projektu, tak byste se tak snadno nerozcházeli.
Zpomalit proces stárnutí, posílit imunitní systém a postupně si vyměňovat unavené tělesné buňky za čerstvé, to už dnes není nic neproveditelného. Zvláště s mým kurzem Magie života.
Ve vašem případě to ale spíš vypadá tak, že jste se k sobě na dlouhotrvající vztah nehodili už od  začátku, proto se ten vztah rozpadl. Kdybyste svého přítele opravdu milovala, nebudete přemýšlet, kdo je, co je, jaké je národnosti, jak je starý nebo mladý, i kdyby byl ještě pod zákonem nebo nad hrobem, tak po něm skočíte a budete všemi prostředky bojovat, abyste si ho třeba i osvojila.
Jak to říká hlavní hrdina ve filmu Zamilovaný Shakespeare - Láska přece všemi rozdíly opovrhuje, může vzplát i mezi královnou a chudým vagabundem, který hraje krále…
Jestliže se nyní snažíte smířit a srovnat se s rozchodem, pracujte, dělejte si doma pořádek, bavte se s přáteli a s kamarády a s kamarádkami a hlavně - hledejte, hledejte, hledejte, i kdybyste měla hodiny trávit na netu nebo v Praze oslovovat muže na refýžích a v metru, musíte co nejdříve zaměstnat svou mysl novým partnerem, nejlépe takovým, který bude mít podobné zájmy jako vy a podobné plány do budoucnosti. Jiné řešení asi těžko najdete. Jo, a tu Magii života...


 
Horoskopy na středu 27.09.2017

Dnes si celá řada znamení - Berani, Býci, Lvi, Panny, Váhy, Střelci, Kozorozi a Vodnáři najednou uvědomí, že strašně moc a hlavně úplně zbytečně někam spěchají. Český klasik již kdysi dávno nejenom naznačil, ale řekl to s naprostou otevřeností, že "veškerý spěch toliko pro hovada dobrý jest".
Berani si s velkou pravděpodobností uvědomí, že zbytečně spěchají na partnerské záležitosti a možná i na nedořešené věci z oblasti práce. Ale bude to chtít ještě trochu času.
Býci a Lvi si uvědomí, že čas má svoji nepopiratelnou kvalitu, která se nedá nijak ovlivnit ani v oblasti finanční, zvláště když vás napadne, že byste mohli rychleji splatit nějaký dluh nebo úvěr či půjčku. Ukáže se, že role času není tak úplně zbytečná.
Panny a Váhy se opět budou snažit stihnout něco, co se prostě stihnout nedá. Znáte to, máte odhadnout, jak dlouho bude trvat rekonstrukce nebo za jak dlouho stihnete něco udělat nebo to dokonce budete plánovat pro někoho - a vymyslíte si úplný nesmysl, dobu, za jakou by to nestihl ani Superman.
Střelci, Kozorozi a Vodnáři mohou dnes špatně odhadnout výši a rychlost svých příjmů na další týdny. Člověk sebevědomě řekne, jo, to dám, něco si objedná a potom zjistí, že na to nemá a že to nestihne zaplatit ani ve splátkách.
Blíženci, Raci, Štíři a Ryby dnes budou celkem trefně vidět realitu, trochu do oblasti megalomanie to může nepatrně ujet Rakům, ale měli by se krátce poté, co prohlásí nějaký nesmysl opět vzpamatovat a svá tvrzení poopravit.
Když dnes trochu zbrzdíte, tak poznáte, že celý den proběhne v klidu, i když nebudete spěchat vy, ani žádné jiné znamení. Všechno by mělo proběhnout ve  znamení klidu.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz