Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Dnešní video nese název Cesta osamělého bojovníka. Člověk je tvor společenský, o tom žádná, takže onen boj, o kterém je v názvu řeč, je většinou boj s vlastní osamělostí, samotou a leností. To jsou protivníci dost silní na to, aby vyčerpali skoro každého, zvláště, když na to není cvičený a připravený. Každý člověk, který chce pracovat na sobě se musí naučit zacházet se samotou, která může být buď kolem něho nebo v něm. Kolikrát je samota, která se rozprostře v duši, horší než samota, s níž se během své existence občas setká každý a která se dá často "zaplácnout" přítomností jednoho jediného člověka, vyskytujícího se v blízkosti postiženého. Je dobré rozlišovat vynucenou samotu od samoty konstruktivní, které můžeme využít k meditacím a duchovním koncentracím. Vynucená samota je děs, který obtěžuje a zabíjí, konstruktivní samota naopak povzbuzuje a osvěžuje.
 

V okolí tajemného hradu Bezděz a kolem Máchova jezera hledáme místa, kde je podle astrologických konstelací vhodné vystřihnoukt nějaký zajímavý rituál. Rituály neděláme jenom pro sebe, ale i pro všechny, kteří si rituál u nás objednají, vždycky je to tak kolem šesti či sedmi rituálů, z nichž se jich podle naší statistiky během adekvátního času, celkem přesvědčivě splní pět až šest. Většinou to vychází k naší plné spokojenosti, samozřejmě se často stane, že si lidé přejí něco, co je buď nesplnitelné nebo obtížně splnitelné, potom to buď nevyjde nebo se výsledek časově posune. Zvláště, když se dělají rituály na uzdravení, tak prostě podle dosud stále ještě platných přírodních zákonů, mrtvý z hrobu nevyskočí a stejně tak těžko doroste ztracená končetina. Je hromada nemocí, které jsou neléčitelné, zrovna tak se nedá u dospělých lidí ovlivnit věk, tělesná výška, délka pohlavního údu, inteligence a z dědičných dispozic vyrůstající charakter. Rituálem se dá nejlépe ovlivnit takzvaná přízeň osudu, můžeme Nejvyšší Sílu žádat o to, aby se započaté dílo podařilo, aby nás potkávaly spíše šťastné náhody a vyhýbaly se nám "nešťastné náhodné události" a aby se nám v hlavě rozsvítilo natolik, abychom se snažili dojít k dosažitelným cílům, než aby naši mysl a fantazii dráždily a zbytečně zatěžovaly nesplnitelné nesmysly.
Já sám jsem celý svůj život zasvětil klávesnici psacího stroje a později klávesnici počítače. Od dětských let jsem se učil psát co nejrychleji, aniž bych se musel dívat na klávesnici nebo musel myslet na to, kde se nalézá to které písmenko. V esoterice existuje celá řada duchovních cvičení, založených na tom, že v mysli, čili v duchu promítáte jednotlivá písmena abecedy do různých částí svého těla. Nikde jsem zatím nečetl o meditacích, založených na duchovním ovládnutí klávesnice počítače, ale ten, kdo to zkusí, zjistí, že stejně jako prostřednictvím úderů prstů ovládáme klávesnici, tvoříme slova a věty a vytváříme tak vlastně literární magii, tak, při konstruktivním či tvůrčím psaní, to znamená, že se vyhýbáme otrockému opisování cizích myšlenek, ale vytváříme myšlenky vlastní, začne proces psaní ovládat naši mysl. Náhle přijde inspirace, která je doslova jako políbení múzy, nemusíte přemýšlet nad tím, co napíšete nebo jak budete formulovat věty, ono se to začne doslova "tvořit" tak nějak samo, doslova to vzniká pod rukama - a je  zajímavé i vzrušující tento proces sledovat, i když viídte, že jsou to vaše prsty, které kmitají po klávesnici a je to vaše mysl, která celý tento proces začne a po určité době opět ukončí. V podstatě jde o vyšší formu automatického psaní, která má také svůj vlastní "vyšší" smysl. Napsal jsem tímto způsobem šest nebo sedm docela objemných až tlustých knih a asi padesát nebo šedesát publikací, většinou na téma esoterika, výklad tarotových karet, astrologie, magie, dějiny magie, využití magických vědomostí v praxi, záhady, rozluštěné záhady, nerozluštěné záhady, esoterní psychologie, meditace, tantra, tao-jóga a podobně.
Takže, když se řekne - byl jsem na víkendovém kurzu Jak bez práce dosáhnout vysokého stupně osobního štěstí nebo v minulém roce jsem absolvoval výcvik v Shaolinu, tak se pouze ptám - a jaké jsou výsledky? Čím se to projevuje? Kde a na čem je to vidět? Mě osobně učinil můj vlastní Kurz Magie života jedním z nejrychleji píšících lidí na světě a na základě toho, že dokonale ovládám klávesnici počítače, celý život pracuji a docela dobře se tím živím. Pracuji doma, sám za sebe a neznám nikoho, ani z řad slovutných copywriterů nebo jakýchkoliv redaktorů, kdo by se mohl se mnou srovnávat - tím samozřejmě nemyslím tupé opisovače cizích textů, ale tvůrčí osobnosti, které mají samy za sebe co nabídnout. Moje meditace zvyšují rychlost nepodmíněných i podmíněných reflexů, meditační spojení s klávesnicí počítače vnáší do systému potřebnou míru bezbřehé inspirace, takže výsledkem práce jsou například moje denní aktualizace na argoni.com, denní horoskopy v blesk.cz, odpovědi po mailu pomocí výkladu tarotových karet s přihlédnutím k astrologickým konstelacím a další knihy, které chystám k uveřejnění. K tomu se počítají i moje kurzy Magie života, Výklad tarotových karet, Kurz skutečně rychlého psaní na klávesnici a Kurzy meditací a tantry, to všechno muselo být sepsáno a často to vydá i za několik knih - jaká je to práce nebo spíše, jaká by to bylo práce pro normálního, "necvičeného" člověka, o tom se můžete sami přesvědčit, když se pokusíte opsat tento text dnešní aktualizace. Až to dopíšete, pokud to tedy vůbec dopíšete, můžete se opět začít posmívat na téma "blbej ezoterik", "potrhlej kartář", "debil, co nic neumí a jenom tahá lidem peníze z kapsy" a tak podobně. Možná vám to už nepůjde tak od plic jako dříve. Já sám jsem celou dnešní aktualizaci, aniž bych nějak zvlášť pospíchal, psal asi půl hodiny. Zkusíte to jako výzvu?
 

 
Horoskopy na úterý 26.09.2017

Dnes něco zajímavého najdete. Berani, Býci a Blíženci objeví něco užitečného doma, ti to budou mít nejsnadnější - samozřejmě si řeknete, co je možné najít doma, kde všechno znám jak své boty? Ale nechte to náhodě a osudu, nemusí to být zrovna zlaté pruty, které se na vás vysypou z rozkopnuté nosné zdi ve sklepě, ale může to být i zajímavá, až hřejivá charakterová vlastnost, kterou nečekaně objevíte u některého z vašich příbuzných.
Raci, Kozorozi, Vodnáři a Ryby si všimnou, pokud budou pozorní a vnímaví, něčeho neobvyklého na ulici - a opět, nemusí to být jenom ztracená peněženka, nacpaná pětitisícovkami a státními dluhopisy nevyčíslitelné hodnoty, může to být i úsměv bezdomovce, kterému svitla naděje na střechu nad hlavou, ba  ne, to už si dělám trochu legraci, ale není dnes úplně vyloučeno, že se na ulici seznámíte s někým, kdo vám jednou bude hodně užitečný. Jednou  znamená pravděpodobně už příští rok.
Lvi, Panny, Váhy, Štíři a Střelci napnou pozornost v práci, tady je okruh, kde by se měl pohybovat nebo i bez náznaku pohybu vyčkávat jejich objev - a pozor, může to být s velkou pravděpodobností i člověk, kterého už znáte, bývalý spolužák, sousedův syn či dcera, někdo "odvedle", ale někdo, kdo v pracovní oblasti něco zajímavého umí a může se projevit jako užitečný objev pro firmu, pro šéfa, pro majitele - ale objevitelem budete vy a nikdo jiný. A to je přesně to, co vás dnes může trochu potěšit a zahřát na duši.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz