Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Co vás čeká, když se přihlásíte na můj kurz Magie života? Cvičení a meditace - práce je plno, hodně je i materiálů, které byste si měli prostudovat a nových věcí, které byste se měli naučit. Všechno se dá zvládnout během pár měsíců, což je i doba, kdy se začnou projevovat (samozřejmě pouze v kladném slova smyslu) i první výsledky vaší snahy zlepšit si kondici, neboli fyzickou a duchovní vytrvalost a výdrž.
 
 

Celý život si musíme zvykat na kritiku od podstatně méně úspěšných lidí

Ahoj Ravene, je mi 25 let a v životě jsem měl jen jednu přítelkyni a ta se mnou byla jen díky penězům, které jsem v té době měl. Teď už je bohužel nemám. Mým dalším nebo vlastně prvním a prvotním problémem je můj vzhled. Jsem hubený, skoro vyzáblý a odmalička jsem terčem posměšků kvůli svým velkým očím. A na fráze, že na vzhledu nezáleží nebo jednou se ta pravá objeví, stačí si jen počkat, už opravdu nevěřím.
Co mám dělat dál? Takový život mě opravdu nebaví! Kamarádek mám spoustu, ale nikdy se to nedostalo někam dál. Jedna mi dokonce řekla, že jsem super kluk a její jediný důvěrný přítel a taky mi na rovinu řekla, že pokud bych vypadal jinak, okamžitě by se mnou byla. Je bez přítele a hledá kluka, který by byl povahově stejný nebo skoro stejný jako já. Povahově, ale ne vzhledově... A mně už dochází trpělivost. Nesnáším, když mi někdo říká, že musím něčemu hodně věřit nebo že stačí pozitivně myslet a myšlenkami si vytvářet realitu apod... Na takové věty jsem už alergický. Ve svých 25 letech jsem měl jedinou holku. A pochybuju, že by se to nějak radikálně změnilo, i kdybych trénoval třeba shaolinské techniky úderu malíkovou hranou ruky nebo kvantové skákání přes švihadlo. Díky za odpověď.

Odpověď

Ahoj, v takovém případě je nejlepší zkusit nějaký magický postup. Kde končí pozitivní a v podstatě i jakékoliv jiné myšlení, začínají rituály. Po letním slunovratu a podzimní rovnodennosti se dají dělat rituály na přivolání nebo získání partnerky docela jednoduše. Když jsem to zkoušel poprvé, taky jsem nevypadal nějak zvlásť atraktivně a byl jsem, jako nakonec skoro vždy, úplně bez peněz a přesto se o mě porvaly celé týmy děvčat.
Takže pokud to myslíte s nalezením oddané partnerky skutečně vážně a chcete vyzkoušet něco nestandardního, čtěte směle dál.
Staří Římané uctívali při svých, často celonočních orgiích bohyni Maiu, která může jakémukoliv člověku propůjčit zvláštní kouzlo, které se projevuje jako "kouzlo osobnosti", neboli neodolatelná přitažlivost.
Nejjednodušší rituál spočívá v tom, že se večer pustíte (nejlépe samozřejmě v soukromí domova) bos do tance a vydržíte tancovat až do rána. Že je to namáhavé? Ano, je to namáhavé, ale co dnes není namáhavé, pokud chcete dosáhnout čehokoliv, co stojí alespoň za povšimnutí? Nikdy nebylo nic zadarmo, vždycky se muselo za všechno platit a v magii stejně jako v jiné práci se platí časem, námahou, penězi, překonáváním únavy, je to prostě tvrdý trénink ducha, vědomí a podvědomí. Tento rituál se původně dělal hlavně na první a druhý svátek vánoční a byl považován za jeden z nejmocnějších rituálů – člověk si něco doslova vydupal ze země. Podobně silné datum jako zimní slunovrat je i letní slunovrat, kdyby šlo všechno podle inverzní symboliky, tak by se na letní slunovrat narodila malá Smrt a jak by rostla, přinášela by do života všech tvorů různě velké životní změny. A nám právě nyní jde o změnu docela progresivního charakteru, takže to prostě zkuste. Je krátce po podzimní rovnodennosti 22. září, čas je docela vhodný, takže se to povede.
Dále si můžete vyzkoušet rituál s kamínky. Přinesete si zvenku, třeba z procházky, sedm menších kamenů, mohou to být i obyčejné, menší kameny, ale je lepší volit klasické oblázky, které se kdysi daly nalézt volně v přírodě, dnes se prodávají v bytových doplňcích jako dekorační předměty, ale jinak je jich plné Chorvatsko, jak jsme se nedávno měli možnost přesvědčit.
Postavte se tváří k oknu, v tomto případě je jedno, jestli je to okno vedoucí na východ nebo na západ, rozložte kamínky kolem sebe tak, aby tvořily kruh. Kameny rozkládejte proti směru hodinových ručiček, je to taková magická zásada, že všechno, co děláte proti směru hodinových ručiček, je proti působení času, jednak si tím zajišťujete, že nebude dlouho trvat, než kouzlo zapůsobí (aby nezačalo účinkovat, až budete v důchodu - z vlastní zkušenosti vám mohu potvrdit, že to už není tak úplně ono), a jednak vás to bude omlazovat, což vám potvrdí každý, kdo to vyzkoušel. Sednete si doprostřed kamenného kruhu na zem a několik minut si budete představovat, jak jste obletován rojem žen. Mohou být i nahé, když vás to bude bavit. Potom kruh opustíte a na místě, kde jste seděli, zapálíte červenou svíčku. Ale to už si můžete dělat, co chcete, pokud samozřejmě budete mít hořící svíčku neustále pod dohledem.
Zkuste pro začátek tyto dva rituály, astrologické konstelace jsou teď natolik výborné, že nepokusit se udělat nějaký svižný rituálek na partnerství, na lásku a spokojený sexuální vztah, by bylo skutečně až bláhové a pošetilé.
Quod bonum, felix, faustum fortunatumque sit, ať je to ke štěstí, dobru, blahu a zdaru.


 
Horoskopy na pondělí 25.09.2017

Jeden pracovní úspěch za druhým se dnes bude hrnout na Berany, Býky, Blížence a Raky. Opět pro ně platí pravidlo, že na co sáhnou, to jim rozkvete pod rukama, takže si budou připadat jako majitelé zahradnictví. Zajímavé pracovní úspěchy už při pondělí čekají také na Kozorohy, Vodnáře a Ryby. Je možné, že budou cítit nutkání pustit se i do větších pracovních projektů, k čemuž astrologické konstelace říkají jenom jedno - proč ne? S chutí do toho a půl je hotovo.
Silné pracovní nadšení se dnes zmocní také Lvů, Panen a Vah, neboli znamení, která jsou soustředěná kolem Slunce, Merkuru, Marsu a Venuše. Navíc je ve Vahách stále ještě Jupiter, který vše posvěcuje notnou dávkou štěstí. Štíři a Střelci budou dnes postupovat opatrně a raději pomalu. Naštěstí je nic nebude tlačit, ani nesplněné termíny, ani nedostatek času, k tomu, aby dělali cokoliv zbrkle nebo ve zbytečném spěchu. Celkově by tedy první pracovní den tohoto týdne měl proběhnout v pohodě. Pokud se ptáme na negativní aspekty, je možné že se dnes na jednom místě setká více lidí, kteří by chtěli dělat to samý a to už není konkurence, ale "přesycenost systému". Všechno tedy bude otázkou koncentrace a sytosti, ale domluvíme se.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz