Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Na moře je většinou uklidňující pohled ze břehu nebo z pláže. Hledáme společného jmenovatele pro moře a pro můj cvičební systém Magie života. A nacházíme jej opět v tom, že jiný pohled je z vnějšku než z oka vnitřního víru samotného systému. Jedno je ale jisté, jakmile se ocitnete v systému, změní se i váš pohled na "břeh" a na jistoty, plynoucí z pobytu mimo systém, na břehu. Takže ještě jednou - cvičení Magie života přináší zrychlení reflexů, jak těch nepodmíněných, s nimiž každý člověk přichází na tento svět, tak i podmíněných, které se, většinou dle své vlastní volby učíme a které nám buď pomáhají přežít nebo nás mohou zdržovat.
 
 
 
Horoskopy na neděli 24.09.2017

Den plný překvapení. Berany dnes zaskočí názor jejich příbuzného, může se jednat i o politiku.
Býk bude překvapený, když si dá s někým schůzku a ten druhý s sebou vezme někoho, koho Býk nečeká.
Blíženec se dá s někým do řeči a bude překvapený, kolik si toho ještě pamatuje ze školy, na kterou už dlouho vůbec nemyslel.
Raci budou po ránu překvapení, jak vypadají dobře a svěže - a nebude to jenom naleštěným zrcadlem.
Lvy překvapí nečekaná návštěva, které se budou těžko zbavovat.
Panny překvapí při nějaké celkem normální společenské příležitosti či záležitosti nečekaná pracovní nabídka od člověka, s nímž se právě seznámily.
Váhy budou překvapené nějakým zajímavým telefonním hovorem, je možné, že zavolá někdo, koho už dlouho čekaly a už ho skoro pustily z hlavy.
Štíři budou překvapení, když potkají někoho zajímavého z minulosti, může to ale být i bývalý partner.
Střelci mohou dnes sami někoho překvapit, kdo se bude pokoušet o něco nekalého, buď něco ukrást nebo odnést, co mu nepatří.
Kozorozi se budou s ostatními srážet ve dveřích a na rozích, pokud si na to nebudou dávat pozor.
Vodnáře dnes překvapí počasí, budou chtít někam vyrazit a počasí se najednou změní, takže budou muset změnit i své plány.
Ryby dnes nepřekvapí nic, protože budou raději opatrně se vším počítat dopředu a potom budou překvapené, že všechno vyšlo podle jejich plánů.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz