Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Zde právě probíhá porada o tom, které cviky z mého systému meditací a cvičení ještě předvedeme přímo u moře. Cvičení a meditace Magie života vede ke zrychlení podmíněných i nepodmíněných reflexů, což se projeví na zpomalení procesu stárnutí a kromě toho se tělo rychleji regeneruje a současně i brání postupujícímu procesu chřadnutí pasivního pohybového aparátu, neboli kostry. To se nejčastěji projevuje jako osteoporóza, která může vést až ke zlomeninám kostí nebo úbytku až zmizení chrupavky v kloubech. Pokud používáte nějaké výživové prostředky na přísun vápníku do těla, tak vás mohu ujistit, že nefungují ani na jedno procento, prostě se smiřte s tím, že jste se nechali napálit a vyhodili peníze z okna. Přijďte, dokud je čas, na konzultaci se mnou, cvičení a meditace jsou mojí specialitou, opakuji to stále dokola a stále dokola vidím, jak lidé kolem nás podléhají takzvaným nemocem stáří. Takže ještě jednou - nebuďte v tomto směru nevzdělaní až hloupí a konečně si to nechte vysvětlit od někoho, kdo se tím skutečně zabývá už skoro šedesát let. Tím, že budete jezdit na kole nebo chodit do fitka nespravíte vůbec nic, problém, který se vám jednou postaví do cesty, je mnohem složitější, než si dovedete představit.
 

Problém - Jediné, nad čím se nedá zvítězit, je Čas

Obdivuji vaši pomoc lidem, kteří se na vás obracejí prakticky s čímkoliv. Z vašich odpovědí je cítit něco, co člověka povznese nahoru, což je docela úžasný a hezký. Mám problém, který se snažím vyřešit sám, ale nemám prostředky na to, abych ho vyřešil vlastní silou. Týká se mého sluchového handicapu, který nedávám na veřejnosti najevo, i když jsem často na hranici, která mi nedovolí jít dál. Někdy na to prostě nemám a okolí mě v některých chvílích odsune na vedlejší kolej. Ne že by to dělali vědomě, ale svou rychlou řečí a přes mé upozornění "mohl/a bys mi to, prosím, říct ještě jednou?" mě odsouvají a tím jsem v koncích. Samozřejmě si řeknete, proč nejsem ve společnosti, která má stejný handicap. Nebudete tomu věřit, ale nepřijala mě mezi sebe, že prý jsem "jinde". Pokoušel jsem se dostat do společnosti, která slyší a v některých případech mě nepřijala, že "neslyším". Pohybovat se mezi těmito světy na tenkém ledě je docela dobrodružné, ale na druhou stranu mě to uvádí do nejistoty, nevím, jak se prosadit. Kvůli tomuto problému nejsem schopen najít a oslovit jakoukoliv dívku. Kolikrát jsem měl příležitost oslovit slyšící nebo neslyšící dívku a ve mně se pak vždy ozývalo: "Nezkoušej to, nepřijme tě." Než jsem se rozhodl ten příkaz neuposlechnout, byla pryč. Zkouším to přes různé seznamky a nejde to. Párkrát jsem našel odvahu něco o sobě napsat, ale kladných nebo záporných odpovědí jsem se nedočkal. Ne že bych jim psal, jestli mě nechtějí za muže, ale prostě nezávazně, nevím, jestli to nebyla chyba. Celý problém se bohužel promítá do mého sebevědomí. Docela se divím, že se vždy zvednu a hraju tohle „divadlo“ do úplného konce a řeknu si, že to prostě musím hrát. Narazit na fakt dobrý lidi je možná o štěstí... Snažím se žít přítomností, ale ono to je docela těžké, těžší než být v minulosti a v budoucnosti. Chtěl bych od vás pomoc a radu, jak překonat tuto překážku a naučit se žít v přítomnosti? Omlouvám se za složitý obsah a předem děkuji za jakoukoliv radu.

Odpověď

Domluva mezi lidmi často vázne, i když mluví "pomalu a zřetelně", jak to vždycky stojí v úvodních frázích anglického jazyka (can you speak slowly and distinctly?), potom se zeptáte, kudy k railway station a místo doprava vás pošlou doleva. Člověk se občas nedomluví, i když má sluch jak rys. Potom jsou lidé, kteří naprosto běžně zaznamenávají pouze polovinu mluveného textu, což vysvětlují slovy, copak můžu něco slyšet, když tady řve televize, nebo, až budeme ve stejné místnosti, tak se uslyšíme, přičemž je ale zajímavé, že věci, které chtějí slyšet, slyší docela dobře, ale věci, co slyšet nechtějí, neslyší. Prostě psychosomatika. Z hlediska seznamování a navazování partnerství si dovedu představit, že pokud žena podvědomě hledá geneticky nejlepšího jedince, může být vada sluchu překážkou. Pokud trpíte menším či větším handicapem, je jasné, že se určité potíže při seznamování vyskytnou, ale rozhodně bych se už dopředu nevyhýbal nějaké skupině lidí pouze z toho hlediska, jestli k ní patřím nebo nepatřím, jestli se mám zařadit ke slyšícím nebo neslyšícím. Ve filmu Letec se hlavní hrdina, i když byl nedoslýchavý, dokázal prosadit - protože měl talent a peníze. Ve skutečném životě si musíte říct, v čem můžete být dobrý, ne-li nejlepší, a soustředit se na tuto cestu. Potom vás budou lidé potřebovat a jakmile začnete být užitečný, hned se to začne příznivě projevovat i v navazování partnerských vztahů. Nevyhýbejte se lidem a společnosti, nepodceňujte se a buďte suverén, protože jakmile si nejste jistý sám sebou, tak to vycítí i ostatní lidé, aniž byste se znali. A pak, jakmile pochopíte, že jste zdravej chlap s mírným handicapem, tak uvidíte, že pravou lásku najdete, o tom jsem přesvědčen z celého srdce.
V případě částečné poruchy sluchu je fakt, že člověk neví, jestli má být smutný, nebo se radovat, protože se nejedná o úplné ohluchnutí, ale na práci dirigenta to už není. Při dnešním způsobu života stejně jednou budeme, dříve nebo později, všichni nahluchlí, protože žijeme hlučně, jsme zvyklí mluvit na sebe ve spěchu, křičíme své dialogy z pokoje do kuchyně a naopak, do toho ječí televize, která se řídí pravidlem, čím větší řev, tím větší umění. A tak se všichni ubíráme do světa ticha, který na nás v pokročilejším věku čeká. Nedávno jsem byl v nově otevřeném nákupním centru v srdci Prahy. Jak jsem tam vešel, měl jsem pocit, že tam není všechno v pořádku, jako kdybych se dostal do nějaké jiné dimenze, a za chvíli jsem si uvědomil, čím to je. Akustické řešení obrovského prostoru je totiž katastrofální, takže všechny zvuky se tam slévají do neutuchajícího hluku, který na vás útočí ze všech stran. Těžko se tam s někým domluvíte, i když má brilantní dikci, hlasivky jak ocelové dráty a plíce jako měchy. Navíc je chmurné, že lidé více huhňají, než mluví, místo budu tam včas řeknou buu tam fčas nebo burudamfčas. V praktickém životě se budete potýkat s problémem, jak porozumět ostatním, i kdybyste měl sluch jak netopýr, s tím se musíte smířit. Seznamování bych řešil tím způsobem, že bych zvolil cestu přes internet, kde máte možnost přijít do kontaktu s větším množstvím kandidátek, ale ze začátku bych hned neodkrýval karty (jmenuju se Jarda a mám vadu sluchu), psal bych o tom, v čem se vyznám, například o filmu, dějinách kinematografie a nejnovějších filmech, oslnil bych vším, co vím o současných hercích, kdo, s kým a proti komu, a teprve potom, až by vznikla pevná virtuální vazba, jakási láska přes internet, se můžete zmínit o vadě sluchu. Ale rozhodně to nepopisujte jako tragédii, řekněte třeba, že trochu nedoslýcháte na jedno ucho (to máme všichni, nebo si alespoň myslím, že to máme všichni), ale to si můžete dovolit v momentě, až budete stavět na pevném emocionálním základu, vybudoveném díky delšímu špitání přes net. Tahle cesta je proveditelná, funguje a vy se ji můžete naučit. Džekýsek, můj pejsek, dokázal i přes dvoje zavřené dveře a řvoucí televizi zaslechnout sebeopatrnější otevření ledničky, ale při jakémkoliv smysluplném příkazu (k noze, sedni, lehni, ke mně!) vypadal, že je hluchý jak poleno. Vše v rámci přísloví: "Quanti est sapere, jak se cení být chytrý!"


 
Horoskopy na pátek 22.09.2017

No vidíte, úplně jsem zapomněl, že včera byl den Alzheimerovy choroby, no nic, důležité je ale nezapomínat na nic dnes, protože v horoskopu jsou dvojité trigony mezi konjunkcí Černá Luna - Saturn ve Střelci vůči Uranu v Beranu a Měsíčnímu vzestupnému uzlu ve Lvu. Takže celou řadu i docela příznivě naladěných znamení dnes může potkat lehké selhání paměti, například se vám stane, že zapomenete někomu pogratulovat k svátku nebo přehlédnete, že má narozeniny někdo z rodiny. Pozor na přehlédnutí a lehké pozapomnění si dají především Berani, Lvi a Střelci, ano všichni víme, že je toho na vás moc a že nestíháte ač děláte téměř nemožné, ale pokud zrovna dnes na někoho zapomenete, tak vám to jen tak neodpustí.
Býci, Blíženci, Raci, Panny a Váhy, dnes to, bohužel, budete s nejvyšší pravděpodobností právě vy, na které někdo s něčím zapomene či pozapomene, tak se s tím smiřte a věřte, že nikdo to neudělal schválně, je to prostě v konstelacích a to se nedá ovlivnit logikou ani racionálním rozumem.
Štíři, Kozorozi, Vodnáři a Ryby, vy jste zrovna v té části horoskopu, na kterou si naopak dnes někdo vzpomene, ale může to být bohužel i v tom smyslu, že jste vy sami něco buď zapomněli nebo nevrátili, co jste si půjčili nebo jste pozadu s nějakou platbou, popřípadě jste někomu něco slíbili a potom vám to vypadlo z hlavy, protože jste museli zařizovat hromadu jiných věcí, které byly možná v tu chvíli daleko důležitější. Ať už je to jakkoliv, vypadá to, že dnes si mezi sebou vysvětlíte hromadu věcí, které by jinak mohly beznadějně upadnout v zapomnění.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz