Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Grilová a možná i grilovaná romance - a proč zrovna grilovaná? Protože grilované maso je neobyčejně výživné, chutné, dobré a zdravé. Spíše je složitější otázka, co si zvolit k pití, protože na hodně procent, když nemáte cukrovku, je zdravé pivo, potom už je volba z hlediska zdravovědy dost komplikovaná. Jednou je v pití příliš mnoho cukru, jindy příliš mnoho alkoholu, jeden nápoj vás spíše dehydratuje, druhý svírá cévy, třetí je zase až moc rozšiřuje. Nejlepší by byla čistá pitná voda, což je, bohužel, v poslední době zrovna to, co se nejhůře shání.
 

Problém - Co tě nepálí, nehas!

Ravene, nevím, jestli mi můžete poradit. Mám s přítelkyní problém, bere antikoncepci, ale když se do ní udělám, tak mi říká, že ji moje sperma pálí. Nevíte, čím by to mohlo být?

Odpověď

Buď máte ďábelské sperma nebo to může být reakce na chemickou antikoncepci. Můj názor na tento druh antikoncepce byl, je a zřejmě ještě dlouho bude takový, že se většinou jedná o dost agresivní chemické látky, po kterých mohou být ženy hodně citlivé až přecitlivělé prakticky na všechno. Většina západních sexuologů pokládá v partnerských poradnách jako první otázku: Berete antikoncepci? Ptají se, protože díky svému chemickému složení (myslím tu antikoncepci, ne sexuology) tlumí jakékoliv vášně. Navíc může antikoncepce probouzet i obrannou reakci imunitního systému. Dále platí esoterní pravidlo, že co je negováno v mozku, se projeví negativně i fyzicky a sperma začne pálit. Partnerka ho prostě nechce nebo se brání jeho případným účinkům, což se projeví jako alergická reakce. Na otázku, jak ji odstranit (tedy tu reakci, ne partnerku), bych řekl, že nejdříve se musíte ujistit, že se oba milujete. Máte se tak rádi, že byste se klidně zítra vzali a vyslovili byste osudné ano bez sebemenšího zaváhání a bez kompromisů? Pokud ne, znamená to, že ve vztahu jsou nějaké, třeba i nevyřčené zábrany a obavy, možná je to více síla zvyku než citový vztah, ale to všechno si musíte oba promyslet. Pokud chcete být spolu a nemáte o tom sebemenší pochybnosti, zkuste nějakou dobu provádět orální sex (při tantrických meditacích se to dělá běžně), klidně až do orgasmu.
Egypťané, Římané, Babyloňané a vůbec všechny staré, zkušené národy, říkaly, že žena nebude nikdy šťastná, když ji partner bude používat jenom jako nástroj k masturbaci. Chápat soulož jako intenzivnější formu vzájemné masturbace obvykle vede ke vzájemnému odcizení. Antikoncepce často vadí i když provádíme omlazování a regeneraci pomocí meditací a cvičení. Jinak není problém vrátit člověka třeba i o deset let v biologickém čase dozadu, ale zrovna ta chemická antikoncepce, i když je jinak užitečná a celkem šikovná, tak brzdí všechno, s čím se setká. Trochu by mohlo pomoct, kdyby vaše partnerka jedla hodně kořeněná jídla, jaká jsou v čínské a thajské kuchyni, jsou dost ostrá i na to, aby alespoň částečně přehlušila negativní pocitové účinky chemické antikoncepce.
Jinak by mohla hormonální antikoncepce pomáhat i politikům, aby se ztlumily jejich politické vášně a aby se zbytečně nevrtali ve věcech, do kterých jim nic není. Esoterika se na politiku dívá jako na náhražku za sex. Samozřejmě i doporučené experimenty s orálním sexem si musíte nejdříve probrat a vyzkoušet, všechno, co budete dělat, musí být s oboustranným nadšením a souhlasem. Oboustrannost souhlasu je nutná. Říkám to i z toho důvodu, že se nám už několikrát stalo, že někdo tvrdil, že má pravdu, protože mu to vyšlo v kartách. Nebo to měl v horoskopu a snažil se použít karty nebo horoskop jako svědectví, důkaz nebo argument. Stále opakuji, že karty, horoskopy, mantika, ale i jakékoliv jiné poradenství, partnerské, právní, esoterní, potažmo psychologické, má člověka především přivést na nové myšlenky nebo naladit na konstruktivní způsob myšlení. Když na vás partnerka houkne, nezapírej, vyšlo to v kartách, Raven říkal, že... blablabla... tak si nejdříve, než na výklad karet sešlete krupobití břitké kritiky, uvědomte, ŽE JSTE U TOHO NEBYLI, takže ani nevíte, co kritizujete. Kritika čehokoliv, co znáte z druhé ruky a co může být i značně překroucené, nesvědčí o pružném rozumu. Tím chci říct, že jsem právě naznačil určitou cestu, která pro vás může být vhodná, ale také nemusí, to uvidíte časem. I když je pravda, že "omnes eodem cogimur" - všichni jsme hnáni jedním směrem, všichni jsme na jedné lodi, neboli musíme tam všichni.


 
Horoskopy na čtvrtek 21.09.2017

Berani budou mít celkem poklidný den, pomalu si budou řešit něco, co mají nedořešené v pracovní oblasti a v momentální pracovní situaci.
Býci, pokud nemají žádný dluh na krku, budou celkem spokojení a využijí nějaké příležitosti ve svůj pracovní prospěch. Pokud mají na krku dluh, tak budou jenom počítat jak dlouho to ještě bude trvat a budou hledat řešení, jak ze svízelné sitauce ven. Jinak na žádnou zvláštní zábavu to nevypadá.
Blíženci mají nejlepší období k odpočinku, popřípadě i k dovolené, pokud jim ještě nějaká zbývá.
Raci se několikrát přes den zahloubají do myšlenek na svou budoucnost, ale spíše budou přemýšlet v duchu, "bože, kde já na to, na všechno vezmu?", než že by si lámali hlavu nad tím, jak být ostatním co nejvíce užiteční.
Lvi se trochu potrápí se vztahem, o kterém si budou myslet, že ho ztrácejí.
Panny budou dnes důležité a budou chtít každému radit. I když o jejich rady moc lidí stát nebude. Kromě Vodnářů a Ryb.
Váhy zase nevyjdou s nevyváženým rozpočtem a budou potřebovat pomoc od mohovitých známých.
Štíři budou celkem v klidu a pokud se budou dnes bavit se Lvem, s Pannou nebo opět se Štírem, může se zmíněná komunikace stát nečekaně přínosnou.
Střelci se nevyhnou nečekanému výdaji a může se to stát i díky tomu, že někomu neuváženě podepíší plnou moc.
Kozorozi budou myslet hlavně na zábavu, zakázané kouření a z hlediska zdraví doporučovaný sex.
Vodnáři dnes mohou snadno podlednout příležitosti někoho lehce pomluvit a Ryby, které mají uprostřed svého znamení pomalý, váhavý, ale silný Neptun, mohou dnes ke šťastnému průběhu svého dne potřebovat jeden nebo dva prášky na hlavu proti migréně. Takže celkem normální a pro většinu znamení spíše radostný den.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz