Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Tohle videjko je také ještě z Makarské, pokud sem v tato místa někdy zavítáte, zcela určitě se dostanete i k soše slavného spisovatele, asi chorvatského, jakého jiného, pravda, tak si na nás můžete vzpomenout - i my jsme se této sochy dotkli, hlavně špičky nosu a do kelímku jsme vyslovili svá tajná přání, aby se co nejrychleji splnila. Takže tohle vše je již nedávnou minulostí, nyní jedeme k Máchovu jezeru, kde budeme konat další rituály i s magicky masivní podporou dnešního Novu za zády, takže v lesích bude tma jak, teď mně zrovna žádné pedagogicky vhodné přirovnání nenapadá, nicméně tma rituálům nevadí, často je dokonce prospěšná, protože dokáže naladit podvědomí na úroveň, harmonizující s okolím i bez použití zrakových nervů, což se dá těžko vysvětlit a stejně se dá těžko vysvětlit i k čemu je to dobré (Zato-ichi efekt), ale kdo něco podobného nezažil, nepochopí, ale může to alespoň vzít na vědomí. Takže, pokud chcete, abychom též i na vás vykonali za jakýmkoliv účelem svižný rituálek, stačí, když o sobě dáte vědět třeba přes mail nebo smskou a číslo konta najdete pod tlačítkem NABÍDKA.
 
 
 
Horoskopy na středu 20.09.2017

Dnes je přímo ukázkový Nov, konjunkce, neboli spojení Slunce a Měsíce v Panně, přičemž panenskou podporu má také spojení Merkur - Mars, která se ukazuje jako velmi důležitá, protože díky ní se celý dnešní den může každé znamení snažit zlepšit si život, příjmy, obchod, zdraví a rodinné vztahy.
Berani, Býci a Panny mají dobré konstelace na zlepšení finančních příjmů a na podnikání. Blíženci, Raci, Vodnáři a Ryby mohou využít několika zajímavých setkání a situací ke zlepšení příbuzenských vztahů, mohou se dokonce domluvit na něčem, na čem se už dlouho se svými nejbližšími domluvit nemohli, například na rekonstrukci, prodeji nebo koupi společného bytu nebo domu, popřípadě se mohou usmířit po dlouholetých sporech a vášnivých hádkách.
Lvi, Váhy a Štíři se dnes mohou na poslední chvíli vyhnout buď nějaké stížnosti nebo dokonce trestnímu  oznámení, které by jim jinak mohlo docela zkomplikovat život. Váhy se navíc dočkají  nějaké podpory nebo pomoci, kterou budou už docela nutně potřebovat a která přijde takříkajíc ve chvíli poslední, jak vojska z dávných kronik.
Střelci a Kozorozi dnes také nemusí zůstat jenom u přistříhávání konečků vlasů, ale mohou se konečně rozhodnout koupit nebo si pořídit něco nového (když už je ten Nov), co jim přinese radost a o čem už delší dobu uvažovali, jestli si to mají pořídit nebo ne. Dnes je vyšší pravděpodobnost, že neutratí peníze tak, aby se to nedalo přirovnat k vyhazování bankovek z okna.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz