Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Navštívili jsme letos a využili možnosti ubytování v několika zajímavých destinacích a tahle - poblíž Zaostrogu v Chorvatsku, byla nejzajímavější. Z mnoha důvodů, které zde ani nebudu všechny vyjmenovávat, abych zase nezdržoval ty, které návštěvy Chorvatska nijak zvlášť u srdce neberou. Ale máte tady všechno, co potřebujete, včetně malé kuchyňky, kde se můžete kdykoliv a jakkoliv dlouho oddávat kulinářským vášním a kde je samozřejmostí i lednice na uchování všeho, co je zmražené či studené. U této destinace byla dokonce i studánka s léčivou pitnou vodou, vyvěrající přímo ze skály, takže zde bylo vše, co za statisticky průměrných okolností potřebujeme k výživným meditacím - slunce, voda, vzduch, oheň, zdravá strava a léčivá pitná voda. Tady by se dalo dosáhnout nesmrtelnosti daleko rychleji než v našich podmínkách, kde je to často i docela složité nebo všechno nefunguje tak, jak má.
 
 
Na tomto videjku ukazujeme další, celkem jednoduché cvičení na zápěstí a protože již víme, že každý člověk je tak silný a zdravý, jak má silné a zdravé zápěstí, nepodceňujeme zdánlivě primitivní cviky, ale spíše se snažíme je zařadit do svého denního cvičebního systému. Mnohokrát jsem již mluvil o tom, že každodenní meditace a cvičení a pravidelný přísun organického vápníku je prakticky všechno, co potřebujeme k dosažení bájné nesmrtelnosti při dokonalém zachování kondice a zdraví. Ano, platí to hlavně pro zdravé lidi, protože když už se musíme potýkat s jakoukoliv nemocí, tak nás to bude energeticky vyčerpávat a pokud se na nás jak pijavice pověsí ještě léčitelé nebo nezodpovědní doktoři, tak už nastupujeme do ringu k boji o život již značně oslabení. V podstatě se dá říct, že na to, abychom se ve zdraví dožili maximálního věku, tak nám stačí meditace a cvičení Magie života a Tantra, nejlépe přímo v mém podání, které je originální a vysoce účinné. Pokud jdete svojí vlastní cestou (vlastní meditace, klasické cvičení ve fitku, potravinové doplňky a vitamíny a podobné debiloviny), tak si potom nechoďte ke mně stěžovat, že máte diagnostikovanou artrózu nebo jakékoliv nevratné poškození trávicí soustavy či pasivního pohybového aparátu. Přijďte, dokud jste ještě jakž takž zdraví a dokud se udržíte na vlastních nohou. Mohu vám předat hodně zkušeností s tréninkem a s meditacemi, koneckonců se tím zabývám už šedesát let, ale nejsem léčitel a neléčím ani duševní choroby, o léčitelství u nás si ostatně nemyslím nic dobrého, pokud se chystáte kamkoliv za léčitelem či léčitelkou, určitě se vám vyplatí, když se nejdříve ozvete mně a zkonzultujete své potíže se mnou, nemusíte pak vyhazovat peníze z okna za něco, co většinou nefunguje.
 

 
Horoskopy na pondělí 18.09.2017

V  pondělí se nám objevuje plno nových a zajímavých vztahů a záležitostí.
Berani a Býci se nám mohou snadno zamilovat, stačí, když si dnes večer vyjdou s někým, kdo by mohl být pro ně vhodným protějškem, na procházku, třeba někam do baru nebo na dobré jídlo.
Blíženci a Raci budou mít příležitost udělat dnes hodně věcí pro svoji soukromou kariéru a mnozí z nich toho také plně využijí.
Lvi, Panny a Váhy, pozor na menší zakolísání ve zdravotní rovině, můžete se dostat do situace, kdy se ocitnete v blízkosti nemocného člověka nebo člověka, se kterým není zdrávo dýchat společný vzduch. Obezřetnost je dnes na místě.
Štíři a Střelci - v zaměstnání se mohou objevit potíže v souvislosti buď s pracovní dobou nebo s adekvátní odměnou za odvedenou práci. Je možné, že to bude mít ještě pokračování v budoucnosti a je i možné, že se dostanete do nějakého vleklého pracovního sporu, který by se mohl táhnout i několik týdnů.
Kozorozi a Vodnáři, dnes budete z nějakého důvodu v kladném spojení s financemi. Nemusíte rovnou dostat přidáno, ale je možné, že zrovna dnes budete s někým jednat o pozdějím pracovním zařazení, které vám přinese dlouhodobě více peněz.
Ryby, čím více se dnes budete snažit, tím lépe se vám bude zítra žít. Pracovních příležitostí je kolem vás dost a jak jich využijete bude záležet jenom na vás. Ne všechno, s čím se v životě setkáme, je záležitostí osudu. Většinou není záležitostí osudu takzvaná práce na sobě nebo jakékoliv "vyšší" cíle.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz