Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Zajímavá zkušenost - zažili jsme bouřku u moře. Člověk si více uvědomí sílu živlů, zvláště když jsme byli zrovna na dělící čáře mezi horami a mořem, mezi elementy země a vody. Kromě toho vál, dul, až foukal poměrně dost svěží element vzduchu a vůkol zuřil v tu chvíli typicky chorvatský element ohně. Dohromady to tvořilo magický oltář, kterého by bylo škoda nevyužít. Když už jsme v něm byli. Možná i ve formě nepatrné, leč nutné oběti.
 
 
Zde je upoutávka, i když nevím, jestli už nyní někoho upoutá, na moje nejnovější dílo, které právě nyní chystám k uveřejnění - Líheň psychopatů. Je to v podstatě vzpomínkové vyprávění o mém životě od útlého dětství až po mírně pokročilé dědství. Je hlavně o tom jak jsem se setkával s různými druhy a typy psychopatů ve své vlastní rodině, hlavně budu rozebírat svou matku a jejího bratra, strýce Jaroslava, bývalého vicemistra v rychlosti psaní na stroji (to je přímo ukázkový příklad), takže vlastně je to pojednání o psychopatii, v němž se snažím razit názor, že psychopatie není tak úplně vrozená (proto se také nedá diagnostikovat v dětském věku), ale je to stav mysli, do kterého se jedinec může dostat díky kombinaci určitých vrozených dispozic a do hlavy vtloukaných vzorců chování. Nejeden psychopat se potom doma projevuje jako debil, kterému byste nejraději jednu natáhli, hned jako ho vidíte, zatímco na veřejnosti vystupuje jako oblíbený, žoviální žertéř, s nímž je radost si o čemkoliv inteligentně popovídat. Je velmi užitečné naučit se rozumět různým typům lidského chování a rozlišovat upřímné projevy čehokoliv od projevů psychopatických (až divadelních). Je možné, že vás vyprávění z oblasti temných zákoutí mého, svým způsobem pohnutého dětství a dalších životních etap, které na pohnuté dětství neodkladně navazovaly, inspiruje k vlastním originálním myšlenkám a možná i úspěšným podnikatelským nápadům. Protože psychopatie v životě často úzce souvisí s dravou soutěživostí a představuje cestu k úspěchu.
 
 
A tady je naprosto půvabná vzpomínka - před pár dny jsme byli na premiéře filmu Poklad, naší velmi dobré známé, překladatelky, scénáristky a režisérky Silvy Gregorové, s níž je radost pokecat si o umění, zvláště o italské filmové škole šedesátých a sedmdesátých let. Všimněte si výborné hudby v druhé polovině videa, to je něco, co v dnešní době dokáže potěšit a srdce zahřát víc než jakýkoliv předvolební slib. Můžete si to vyzkoušet a porovnat.
 

 
Horoskopy na neděli 17.09.2017

Klídek a pohodu budou mít Berani, Býci, Blíženci, Raci, Štíři, Vodnáři a Ryby, nikdo je nebude ovlivňovat v jejich plánech, jak si užít dnešní volný den a pokud je někdo bude chtít ovlivnit v čemkoliv, tak s tím bude mít dost velkou práci a s velkou pravděpodobností se mu to ani nepovede.
Lvi, Panny, Váhy, Střelci a Kozorozi dnes budou cítit v sobě, kdesi hluboko v hrudi nebo po celém těle divný nepokoj. Je to příliv energie, který se hlásí ke slovu skrze trochu divočejší konstelace, které ale neznamenají nic špatného, pouze energii a touhou po vybití. Jestli budou myslet na rošťárny a způsobí nějakou neplechu nebo se doma pustí do úklidu baráku či domu nebo bytu, na který už půl roku nikdo pořádně nesáhl, to už záleží na síle charakteru a částečně i na vychování, to už není věcí nedělního horoskopu. V zásadě se dá říct, že první skupina vyjmenovaných znamení dnes bude toužit spíše, neboli více než méně po odpočinku, zatímco druhá skupina bude natolik činorodá, že pokud se setkají třeba v mileneckém páru Vodnář se Lvem, může snadno dojít k názorové neshodě nebo i k ovlivňování, které by mohlo jako první jiskra, z níž i velký oheň bývá, zažehnout začátek vleklé partnerské krize - takže pozor na pravidlo, nevměšujte se (to je docela zajímavé slovo) nikomu do života a nenechte nikoho, aby se vměšoval do vašeho života. Ono se to dá říct i řízněji, ale nechceme být vulgární, tak zůstaneme u toho vměšování, vyměšování a nevměšování.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz