Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Všechno se může pojednat jako jeden velký rituál, včetně cesty k moři a koupání a válení se na pláži a obětování pár turistů v noci po setmění. Mě vždycky baví taková ta pozdní odpoledne, kdy už začíná být pozdě na koupání, sluníčko se tetelí nad obzorem, stíny jsou delší a delší a je čas spíše na procházku nebo dát si kafíčko a cigáro, tlachat o hloupostech nebo o životě, přemýšlet o plánech do budoucnosti a kde na jejich uskutečnění vzít. Nebo se dá také po vzoru slunce zapadnout, ale ne za hory či za obzor, ale někam do baru a dát si kafíčko a tlachat o hloupostech a o životě nebo také o smrti...
 
 
Zastavili jsme se v kostele v chorvatském mořském přístavu Makarska, kde nikdo nebyl, tedy v tom kostele, ne ve městě, tak jsme vešli a spatřili prostý oltář, kde planuly svíce a potom ještě jeden oltář se svícemi, na kterém se daly i nějaké svíčky zapálit, tak jsme do kasičky vsunuli tučný obnos a zapalovali svíčky za všechny lidičky, pro něž byl v tu chvíli řízný rituál adekvátní. Určitě to všem pomohlo tak jak mělo.
 

 
Horoskopy na sobotu 16.09.2017

V dnešním dni se lehce projeví dvě kvadratury, první je Slunce v Panně - Saturn/Černá Luna ve Střelci a druhá je Uran v Beranu - Měsíc mezi Rakem a Lvem, což je v časných ranních hodinách ještě říznuté kvadrátem Měsíc - Jupiter na konci Vah. Kvadratury obvykle nepřinášejí do systému žádné zvláštní štěstí, symbolizují spíše negativní pocity, závist a touhu vymýšlet si pomluvy a intriky, ale na druhou stranu je možné na ně pohlížet i jako na určité okolnosti, se kterými se dá těžko bojovat, ale v případě, že je respektujeme, nedělají zbytečné potíže. Dnes je to zvláště otázka konkurence, která může při dnešní retrospektivě rušit sobotní pohodu v myslích Beranů, Raků, Lvů, Panen, Vah a Střelců. Ano, někdo dělal něco podobného jako vy a mohl v tom být úspěšný nebo se mu (alespoň ve vašich očích) něco záviděníhodného povedlo, ale to není důvod k tomu, abyste na něho nebo na ni byli naštvaní a není to ani důvod k závisti. Znáte přece pořekadlo "není každý den posvícení" a to platí skutečně každý den a pro každého. Raději se snažte vžít do reality, která jasně praví, že všichni jsme na jedné lodi a nikomu nezáviďte. Navíc je závist pocit, který nejde z vás, závist je vždy naočkovaná, například dnes je daná těmi nešťastnými kvadraturami a my jsme od toho inteligentní tvorové, abychom se dokázali alespoň na duchovní úrovni konstruktivním způsobem ovládat.
Býci, Blíženci a Štíři budou mít zase nutkání využít volna k práci, ale když už jsme u těch přísloví, kdo chce kam, pomozme mu tam, hlavně že mu to přinese štěstí a pocit, že na tomto světě není nadarmo.
Kozorozi, Vodnáři a Ryby, budou celkem v pohodě, mohou i odpočívat, ale když se naskytne příležitost, udělat něco navíc nebo do zásoby na příští pracovní týden (hlavně, aby předehnali konkurenci) pustí se do díla a budou i oni dnes houževnatě pracovat.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz