Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Cesta do hor i cesta z hor mají v sobě něco mystického, zvláště pokud se odehrávají v dalekém Chorvatsku, v zemi velkých Překvapení a Změn. Zde jsme tuto cestu chápali a brali jako součást výuky či výcviku mého systému Magie života. Pokud chcete, aby se vám v životě splnilo co nejvíce přání, je k tomu můj cvičební a meditační systém Magie života nejlepší. Zvláště, když se naučíte zvládat ve svém životě princip Cesty. Už jen to samo o sobě z vás udělá poloviční taoisty.
 
 
Při rituálech pomáhá už jenom vzpomínka na koupání v moři - kombinace mořská sůl a slunce (sole), je vyloženě magická.
 
 

 
Horoskopy na pátek 15.09.2017

Já sám ještě patřím ke generaci, která vyrůstala v přesvědčení, že pokud chci něco umět či ovládat, tak se to musím nejdříve naučit. Dnes číhá na Berany, Váhy, Štíry, Střelce, Kozohory a Vodnáře drobné nebezpečí, že se setkají s lákavou nabídkou, že jim někdo za příslušný peníz naleje během pár hodin do hlavy vědomosti, k nimž by se za jiných okolností propracovávali jen ztuha a stěží. Je dobré a chvályhodné si takové nabídky důkladně rozmyslet a pokud nemají tradici nebo vitidelné a dokazatelné výsledky, jednoznačně odmítnout.
Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny se dnes rovněž setkají s nějakou výhodnou nabídkou, která může být formulovaná jako "výhodný tarif", který není pro každého nebo "výhodná koupě v rámci výprodeje zásob". Množství trigonů v dnešním horoskopu dělá tento den zdánlivě bezproblémový, ale jedna jediná výrazná kvadratury mezi Sluncem v Panně a Saturnem-Černou Lunou ve Střelci činí z mnoha lákavých nabídek nebezpečnou past, které je lepší se vyhnout. Jinými slovy by asi bylo lepší, dnes vůbec nereagovat na žádné nabídky čehokoliv, co zrovna nepotřebujeme. Bylo by to zbytečné, přišli bychom o peníze a dost možná, bychom ze sebe zbytečně udělali šašky. Ryby jak už je v poslední době téměř pravidlem, budou natolik uzavřené do sebe a soustředěné bůhví na co, že jakmile uslyší z mobilu, dobrý den, bla, bla, bla, z hlediska zlepšování služeb bude hovor monitorován, tak jenom řeknou, to jseš ty, babi? A zavěsí. Dnes se prostě prakticky nic, co bude dopředu označené jako "výhodné" nevyplatí. Nechte to za příští týden.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz