Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Zde je pár záběrů z procházky podél prosluněného pobřeží Zaostrogu v Chorvatsku. Voda a šutry a samozřejmě i hory, ze kterých ty šutry pocházejí, zajímavá krajina, svérázný lid a určitě i zajímavé lidové zvyky a specifický proces enkulturace. Z Chorvatska pocházel můj děd, Jaroslav Zaviačič, který posléze žil na Moravě v Čejči u Hodonína, kde si vybudoval velkou truhlářskou dílnu, skoro fabriku, kterou mu v pohnutém roce 1948 zabavili bolševici (a současně jsem se v únoru 1948 narodil i já, snad si to později nijak nespojoval) a on potom v původně své dílně či manufaktuře nebo jak to nazvat skoro až do své smrti krátce po sametovém eskymáckém obratu do svých devadesáti let pobýval a pracoval. Za celý svůj život ke mně děda pohodil jenom pár slov, kromě obvyklého "tož, vitaj" a "ahoj" na konci návštěvy (jezdilo se tam v podstatě né za dědou, ale za babičkou, která na statku vládla tvrdou rukou). Děda na mě v podstatě promluvil jenom dvakrát. Jednou mi řekl básničku, která mu prý přišla na mysl, když viděl svého nemocného syna - "Hin ten kastról díramochen, podívej se mu na ty okajzna - unyn dým, vždyť on nám tu chcípnmochn, hin ten kastról díramochn!" Potom měl po letech ještě jeden verbální záchvat, když se mě zeptal, jestli umím počítat po cikánsku - jedno, dvongo, trongo, bongo, págo, lágo, ičman, čičman, čarago, čin. Více zkušeností mi pomocí slov, ať už vlastních nebo cizích bohužel nepředal, ale jako řemeslník, truhlář, stolař, lakýrník a natěrač, tvůrce oken, dveří a replik starožitností byl neuobyčejně šikovný, naštěstí mi stačilo se na něho dívat, jak pracuje a co a jak dělá a naučil jsem se dost na to, abych si později do svého bytu sám utruhlil nábytek, postele, police a prakticky všechno, co jsem potřeboval. A neměl bych s tím potíže ani dnes. Práce se dřevem (to teď nemysliím v přeneseném slova smyslu) mě vždy fascinovala. Shodou okolností, můj syn, který žije v Německu, se vyučil na truhláře, jako kdyby nám ty truhly byly tak nějaké souzené.
 

Opět jeden cvik z Magie života, zvaný The Hermit - Poustevník. Jde o cvik velmi užitečný, zvláště na tlak a na cukrovku. Jak jsem již naznačil a mnohokrát opakoval, nemusíte tento cvik provádět s robotickou přesností, stačí jej prostě provádět, přesnost se dostaví později jakoby sama od sebe, jak se bude nový, naučený podmíněný reflex "vžívat" do kostí. Nezapomínejte na moji definici života - život je schopnost vytvářet, uchovávat a používat podmíněné reflexy. Naučte se Magii života a naučíte se ovládat prakticky všechno, co se ovládat dá. A nemusíte se nikoho prosit o povolení či dovolení nebo schválení. Bude to sice stále v mezích přírodních zákonů, ale přírodní zákony vám stále poskytují nepředstavitelně více prostoru než jakékoliv jiné zákony, jako třeba politické, náboženské, etické či ekonomické.
 

 
Horoskopy na čtvrtek 14.09.2017

Všechno napovídá tomu, že čtvrtek by mohl nejklidnější den tohoto týdne, i když je pravda, že zrovna tento týden by co do hektičnosti a zmatenosti mohl směle soutěžit o titul nejrušnější týden roku.
Berani dostanou nové pracovní nabídky nebo se před nimi otevřou nějaké nové možnosti, samozřejmě je nemusí akceptovat, ale budou mít alespoň možnost se zamyslet nad svojí pracovní budoucností.
Býci, pokud jsou v rekonvalescenci, pocítí uzdravení nebo zlepšení zdravotního stavu, pokud jsou zdraví a jenom nemohou stihnout pracovní úkoly, tak se dnes takzvaně doženou nebo alespoň budou mít tu možnost.
Blíženci si konečně trochu odpočinou, protože pracovní tempo, které zatím měli, i když si toho jako na potvoru zrovna nikdo nevšímal, bylo přímo vražedné.
Raci dnes budou mít mnoho zajímavých nápadů, ale může se jim také stát, že začnou snít o budoucnosti nebo o nesplněných plánech, tak jenom pozor, abyste nečali snít třeba za volantem. Pokud by to bylo ještě v garáži, tak by se to dalo tolerovat, ale jinak ne.
Lvi, jejichž znamení je vybavené Venuší si mohou užívat partnerských a sexuálních radovánek dle chuti, příležitost k tomu najdou celkem snadno. Pokud samozřejmě nejsou zrovna těžce nemocní, na smrtelné posteli nebo ve vězení, ale i tak by to měl být lepší den než ty ostatní.
Panny zažijí a možná si i užijí svých pěti až deseti minut slávy, něco se jim povede, čeho si ostatní všimnou, pochválí je a hodnotí.
Váhy se už budou pomalu loučit se šťastným Jupiterem, na kterého si už možná zvykly, ale teď si budou muset zvykat spíše na samostatnost a na tichý boj ve stínu všedního dne, ale prý to otužuje mysl i tělo. Vše podle pravidla těžko na cvičišti, lehko v boji.
Štíři si dnes nejlépe popovídají s Býky, i když naopak to nemusí nutně platit. Ale budou celkově v pohodě a prožijí spíše radostný den, než aby se museli něčím soužit.
Střelci se dnes budou hrát na vládce temných energií, pokud byste dnes chtěli udělat na někoho černou magii, obraťte se na Střelce, aby vám s tím pomohl. Pod jejich kletbami dnes mohou padat tašky ze střechy. Ale mohly by spíše vylekat než někomu ublížit nebo někoho poranit. Rozhodně je ale lepší jít si všechno vyříkat na rovinu a od plic, než se snažit někoho na dálku proklínat a devastovat i s rodinou.
Kozorozi dnes mohou zažít takový ten zvláštní den, kdy na něco zásadního změní názor. Okolí se potom diví, ostatní tomu nerozumí a zbytek je nepoznává. A pomlouvá. Ale stává se to. Proto trochu pozor na společné plány do budoucna s jakýmoliv Kozorohem.
Vodnáři dnes budou zářit v jakékoliv společnosti, je to prostě osud a dnes je jim přáno. Jestli někdo zazáří nebo nezazáří, je dáno víceméně náhodou a shodou okolností a dnešní konstelace jsou v oblastí záření nejvíce nakloněné Vodnářům.
Ryby zůstanou temné a filozofické. Pokud dnes budete chtít bez následků bacit Rybu něčím po hlavě, tak si k tomu vezměte knihu o antickém umění nebo o starém Egyptě. Upozorníte na sebe a ještě možná sklidíte Rybí souhlas.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz