Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Slunce, moře, pohodička, jazz - plavání lze zařadit do běžného každodenního cvičení Magie života. Pokud tedy máte kde a v čem plavat. Když jsme porovnávali potápění ve sladké a ve slané vodě, tak bylo zajímavé porovnat, o kolik více nadnáší voda slaná než voda sladká, ať už s cukrem nebo bez cukru. Vodu s cukrem a octem jsme nezkoušeli. Ale rozhodně platí, že potápět se v moři je fakt řehole. Což říkám neustále, i když se o potápění živě zajímám už od roku 1965 a beru v potaz všechno, co se od té doby, hlavně v technickém směru (dýchání pomocí šnorchlu a podobně) k dobrému změnilo.
 
 
Říká se, že šaty dělaj člověka, ale už dávno jsem si všiml, že ty nejdebilnější nápady většinou pocházejí z hlav nejlépe oblečených lidí.
Na videjku máme jeden naprosto jednoduchý cvik z Magie života, cesty k tělesné i duchovní dokonalosti. Jak jsme si již řekli, cvičení a meditace Magie života zrychlují nepodmíněné i podmíněné reflexy a tím zastavují stárnutí a zvyšují odolnost proti onemocnění a při onemocnění zrychlují proces léčby. Účelem tohoto cvičení je udělat pár úklonů na protažení páteře, podaří-li se nám udělat úklon tak, jak je zde naznačeno, může nás hřát pocit, že jsme udělali něco pro své zdraví. Účelem cvičení není dělat vzorné, předpisové úklony, ale dělat úklony. K tomu, abychom se načili správně meditovat a cvičit je dobré naučit se nejdříve filozofii meditací a cvičení. Meditaci chápeme jako nácvik podmíněného reflexu, užitečného pro život. Přičemž stále zůstáváme u mé základní definice smyslu života, že smyslem života je udržet se naživu. Na první pohled to může vypadat jednoduše a primitivně, ale když si to vyzkoušíte, zjistíte, že je tomu právě naopak.
 
 
 
 
Horoskopy na středu 13.09.2017

Dnes nás může ovládnout celkem zlověstně vypadající T-kvadratura, neboli dvojitá kvadratura Slunce v Panně - Měsíc v Blížencích a Slunce v Panně - Saturn ve Střelci. Je to vlastně dvojitá kvadratura, která může být, v případě, že se i ostatní konstelace moc nepovedou, ještě horší než dvojitá fraktura. Trochu nás mohou uklidnit trigony, panující mezi planetami v Beranu, Blížencích, ve Lvu, v Panně, ve Vahách, ve Střelci, v Kozorohu a ve Vodnáři. Je tedy možné, že se dostanete do situace, kdy se nervóznější nebo citlivější znamení jako je Blíženec, Panna či Střelec pokusí vyvolat hádku nebo začít rozhovor ve vyšší tónině a Beran, Lev, Kozoroh nebo Vodnář napjatou situaci poněkud zklidní. Speciálně Blíženci, Panny a Střelci jsou znamení, oplývající jak kvadraturami, tak i trigony, takže u nich můžeme očekávat vyšší nervozitu a impulzivní jednání v ranních a dopoledních hodinách, odpoledne nebo po obědě začnou být žoviálně uvážliví a sociálně vstřícní. Pokud vás už někdy napadlo, že by úředníci na úřadech mohli mít u jmenovek na dveřích i symbol svého znamení, tak to není nápad, který by musel být odsouzen hned k zahození, spíše je s podivem, že to už někoho nenapadlo třeba v dobách, kdy se v naší vládě stal astrolog ministrem obrany.
Dnešní den se prostě bude řídit měnícími se náladami, takže když budete mít štěstí, vyřídíte, co potřebujete, když štěstí mít nebudete, tak přijdete ještě jednou v pátek. Nebo příští středu. Stabilní náladu lze očekávat u Býků, Raků, Lvů (spíše dobrou než špatnou), u Vah, Štírů, Kozorohů, Vodnářů a Ryb, všechno na stupnici od jedné (nejhorší) do desíti (nejlepší) mezi osmičkou a devítkou.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz