Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Síla aktualizace
 
Dnes v noci, tedy ze včerejška na dnešek se mi ve snu zjevil archanděl Michael, s dlouhými bílými křídly a s plamenným mečem, kterým mi neobyčejně laskavě připálil cigáro a řekl - mám pro tebe vzkaz od Nejvyššího - běž a aktualizuj, co se do tebe vejde, aktualizuj, až tě z toho jebne a ani potom toho nenechej, aktualizuj, dokud se budeš moct hýbat, dokud budeš moct dýchat a dokud ti bude moct ještě jednou jebnout, protože v aktualizacích je tvoje síla, kdo neaktualizuje, jako kdyby neexistoval, v aktualizacích je tvoje přítomnost a budoucnost, protože ten, kdo se baví o minulosti a v myšlenkách v minulosti žije, tak díky tomu stárne a přivolává na sebe nemoce všeho druhu včetně rakoviny a plísně na nohou! A proto běž a aktualizuj a neptej se, jestli tě důchod uživí, důchod tady není kvůli tomu, aby tě uživil, ale aby tě svou homeopatickou nepatrností přinutil aktualizovat. Máš toho dnes tolik na práci a na aktualizace, že bys měl přestat blbě čumět na svý sny, probudit se, udělat si kafe a šupky do práce.
A já na to, jasně, šéfe, už běžím, a jestli se můžu optat, jak se má Nejvyšší? Co zrovna dělá? Má s námi nějaké plány a tak?
Michael se ušklibl a odtušil: "Co by dělal? Aktualizuje."
Takže, berte to i jako pokyn pro sebe a šup, šup, šupl do panenského gotického chrámu, přemýšlet nad panenskou energií. Ta myšlenka, že všechno, co je panenské, je čisté, zdravé a léčivé a nemělo by se to ničím špinit, zvláště ne nějakými cizorodými vlivy a přídavky, které do všeobecné čistoty nepatří, je docela zajímavá. Stejně tak je zajímavá i myšlenka, kterou už dlouho propaguji a tou je myšlenka prázdných dopravních prostředků. Kdo nemá v hlavě exkrementy, ten to snadno pochopí a mnoho užitečných radostí mu to do života přinese. Takže na dnešní i další aktualizace těšte se!
 
Šlapací perpetuum mobile
 
Ještě jednou se na skok vrátím k problematice jízdy na kole, protože se na to hromada lidí ptá stále dokola.
Kdysi jsem hodně jezdil na kole. Bylo to během mého pobytu na hranicích mezi Německem a Holandskem, nevím jestli mi to něco přineslo, ale vím, že se jízda na kole hodně dlouho a často propagovala jako něco zdravého a mimořádně užitečného. V současnosti mám k jízdě na kole jisté výhrady, protože se nedá říct, že by jízda na kole představovala jakýkoliv druh přirozeného pohybu a to se týká jak bicyklu, tak i jednokolky, tříkolky nebo takového toho srandovně historického kola s obrovským předním kolem a malým zadním kolem. Prostě kolo, ať už je jakékoliv, představuje přístroj nebo stroj, který je umělý, ještě se nikdy nestalo, že by někomu jen tak pod prdelí vyrostlo jízdní kolo a proto je také pohyb na kole umělý a nepřirozený. Umělý pohyb a umělá, nepřirozená zátěž se dá použít jako tréninková metoda, nic víc, ale ne jako sport sám o sobě. To je stejný nesmysl jako soutěžit třeba v benči nebo ve smrkání či v pojídání knedlíků. Neříkám, že vám občasná jízda na kole musí nutně zničit život, ale rozhodně nebudu delší cestování na bicyklu nebo šlapání na nějakém šlapadle ve fitku propagovat jako něco extrémně zdravého či užitečného. Což samozřejmě neznamená, že bych se na kole, kdyby se k tomu ještě někdy v mém životě vyskytla příležitost, odmítl projet. Ale nebral bych to jako terapii, spíše jako chvilkovou zábavu nebo krátký trénink, stejně jako posezení v autě, které má sloužit hlavně k tomu, aby se člověk přemístil z místa A na místo B, ale nedá se to brát jako ten správný relax. Stejně jako jízda na kajaku, která dříve sloužila k přepravě osob a nákladů, dnes je to zábava, ve které se občas dokonce soutěží. Je to podobné, jako kdybychom soutěžili, kdo vydrží déle stát ve frontě na nějakou blbost. Dokud je to k něčemu užitečné, tak to ještě jde, ale potom to už rychle končí, i jako zábava i jako sport.
Při videjku se dá lehce meditovat na téma "klid a odpočinek".
 
 
Cvičení podle mého systému Magie života je jednoduché, hravé, neškodné a hlavně účinné. Pokud se ptáte k čemu cvičení a meditace Magie života jsou, odpovím jednoduše - zrychluje podmíněné a nepodmíněné reflexy. Tím se zlepšuje i stavba kostí, roste síla svalů (samozřejmě ve spolupráci s pasivním pohybovým aparátem), takže se snižuje riziko onemocnění a nákazy, snadněji a rychleji se vypořádáte s jakoukoliv virózou. Pokud k ní z jakéhokoliv důvodu dojde (třeba i způsobenou africkými viry), tělo se rychleji adaptuje na novou situaci. Dále se zpomaluje proces stárnutí a můžete se vyhnout i jakémukoliv klasickému onemocnění, které je spojované se stářím, jako je osteoporóza, Alzheimer nebo jakýkoliv druh duševního pokulhávání za statistickým průměrem. Hlavně si zapamatujte - Magie života zrychluje podmíněné a nepodmíněné reflexy, takže podporuje učení a reakce na nové podněty.


 
Horoskopy na úterý 12.09.2017

Všichni víme nebo si alespoň myslíme, že to víme, co jsou amulety a talismany. Amulety jsou předměty a grafické symboly, které nás mají chránit před špatnými vlivy a talismany k nám mají přitahovat všechno, po čem toužíme nebo co potřebujeme. Málokdo ale ví, že síla amuletů a talismanů se v průběhu času mění a někdy dokonce osciluje kolem nulové hodnoty podle astrologických konstelací pro jednotlivá znamení. Obecně je například velmi silným amuletem a talismanem pentagram, pěticípá hvězda, ale jak víme z dlouholeté historie, může někdy obecně platný symbol ochrany a pozitivních vlastností přinést do života spíše trápení a smutek. Stejně jako si nožem můžete ukrojit chleba, můžete se také svižně říznout, což vám už tolik, jako chutný krajíc čerstvého chleba na náladě nepřidá.
Pentagram neboli pěticípá hvězda, zvláště, když bude namalovaná jedním tahem, dnes může přinést ochranu a potěšení Býkům, Rakům, Štírům a Vodnářům. Stačí, když si hvězdu namalujete na kus papíru nebo fixou na peněženku, popřípadě na nějaké pouzdro (mobilu) a budete ji nosit v kapse nebo v tašce. Když se dnes vaše ochranné znamení "zasvětí", může účinkovat v podstatě až do konce tohoto roku 2017.
Berani, Lvi a Střelci se dnes mohou spolehnout spíše na hexagram, což je, pokud možno pravidelná šesticípá hvězda, také se jí někdy říká Davidova hvězda, opět stačí na kus papíru namalovat a schovat do kapsy. Pro Blížence, Panny a Váhy je dnes nejlepším a nejsilnějším symbolem osmička, je celkem jedno, jestli bude ležatá nebo stojatá, hlavně když ji budete mít u sebe, půjdete-li třeba na důležité jednání nebo něco dohadovat s úřady. Kozorozi a Ryby neprohloupí, když se dnes v mnohém spolehnou na spirálu. Je to jeden z tajemných symbolů, který může v pravý čas přinést hromadu užitku - a ten čas je pro Kozorohy a Ryby právě dnes obzvláště kolem poledního a navečer. A  jak jsme si již řekli, po "zasvěcení", neboli po celodenním nošení bude působit až do Silvestra.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz