Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Rozhovor o filmu Poklad v prázdné tramvaji. Je zajímavé, že pokud hledáte poklad obecně kdekoliv venku, tak jej najdete většinou pouze tam, kde je hodně málo lidí nebo kde žádní lidé nejsou. Teoreticky by tedy bylo možné objevit Poklad nebo možná i zapadlou ztracenou peněženku spíše v prázdné tramvaji, než v plné.
 
 
A ještě se dnes vrátíme k léčivé panenské energii. Panenský znamená čistý a jak jistě všichni víte, existuje teorie čistých látek, které jsou prý daleko účinnější, než když se nacházejí v jakékoliv směsi nebo jsou čímkoliv "znečištěné" či jinak znešvařené. Je sice pravda, že jsem se zrovna o tomto fenoménu během své životní dráhy a praxe nikdy na vlastní kůži nepřesvědčil, ale rozhodně to zní alespoň zajímavě.


 
Horoskopy na pondělí 11.09.2017

Kvadratur dnes v horoskopu náhle vyrostlo jak jedovatých muchomůrek po sirném dešti. Řekněme si stručně, co taková kvadratura dnes všechno obnáší - nejdůležitější vlastností každé kvadratury je pravý úhel, který je symbolem hmoty, čísla čtyři a základem všech pravoúhlých křížů. V tarotových kartách se spojuje se symbolikou hmoty, čtyřky, krychle a racionálního pravého úhlu karta číslo IV. - karta Císaře. Sedí na krychli, nožku přes nožku, což opět symbolizuje číslo čtyři a tváří se, jako kdyby snědl veškerou moudrost světa. Císař je šéf, je to vedoucí, pan Někdo a vládce, který se často na své místo dostane díky šťastné náhodě nebo díky tomu, že se narodí do správné rodiny. Občas si to také vyslouží díky vlastní práci a vynaložené námaze, ale to už není ten Císař, kterého chápeme jako čtvrtého apoštola Velké tarotové Arkány. Každý pravý úhel a každé zkřížení dvou cest má tu vlastnost, že k sobě magicky přitahuje podobně naladěné lidi a všechny události, které nedílně zapadají do momentálního naladění jejich osudů. Kříž a tedy i kvadratura je grafickým znázorněním setkání, setkávání a vzájemného ovlivňování. Škoda, že se vyššími kvalitami kříže nezabývala matematika, statistika a počet pravděpodobnosti. Když půjdete jen tak nazdařbůh ulicemi města, budete se náhodně setkávat s velkým množstvím lidí a nejvíce jich potkáte právě v místech, kde se kříží ulice. Tam se budete doslova srážet, stejně tak se často srazíte s někým, kdo vychází ze dveří na ulici, zrovna když jdete "náhodou" kolem. Křižovatky měly své pevné rituální místo v magické praxi a při meditacích. Pokud jste chtěli dosáhnout toho, co jste chtěli, tak jste šli provést rituál na opuštěnou křižovatku, nejlépe někde v polích, v lesích nebo v poušti - načež jste zjistili, že se vás tam sešlo třeba padesát. Podobným způsobem vznikly sabaty a různá neoficiální magická společenství.
Takže, Býci, Lvi, Panny, Střelci a Vodnáři se připraví na to, že dnes mohou potkat někoho, koho už dlouho neviděli, ale na koho si v nedávné minulosti několikrát vzpomněli a říkali si, hm, to jsem zvědav, jestli ho ještě někdy potkám.
Blíženci, Raci, Váhy, Štíři, Kozorozi a Ryby dnes s hodně vysokou pravděpodobností dostanou od někoho zprávu - asi ji nepřinese posel a ani ji nepřiveze jinoch na koni či pošťák na kole, ale v době internetu a páry dostanete zprávu mailem nebo smskou. Pokud vám smsky v minulých dnech špatně fungovaly, je možné, že těch zpráv dostanete několik najednou, i s tím, že pár jich bude od toho samého člověka. Znameni kříže mohou dnes Berani, Býci, Blíženci, Střelci a Ryby použít jako účinný talisman i amulet (přivolávač a ochranu). Nezapomínejte, že všechno se stále dokola řídí podle zákona akce a reakce a podle pravidel analogie a synchronicity.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz