Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
U Trojského mostu hledáme chybějící schody. Je to velmi zajímavá věc i z hlediska symboliky - most znamená spojení, komunikaci, princip bystrého Merkura, který si rychle spojuje různé pojmy a informace a dochází k překvapivým, leč pravdivým závěrům. Překážky v provozu na mostě mají rovněž svůj hluboký symbolický význam, vzpomeňte na Němou barikádu na pozdějším Mostě Barikádníků. Most tedy může představovat vydatnou pomoc při komunikaci, může se ale stát i významnou překážkou nebo příčinou vážného onemocnění.
 
 
Dále přikládám jednu drobnou vzpomínku na Chorvatskou přímořskou přírodu. Na Chorvatsku se mně líbilo, že i když jsme je projeli prakticky celé, tak jsme se nikde nemuseli zdržovat díky rozestavěné silnici nebo uzavřené komunikaci. Prý to bylo hlavně kvůli turistickému ruchu. Tady v Praze a v Čechách jsem se setkal během jednoho dne s tolika dopravními uzavírkami a zbytečnými zácpami, že mě z toho večer bolela hlava. Ale asi to nebylo díky menšímu turistickému ruchu, ale spíše díky tomu, že se u nás o komunikace starají Češi a ne Chorvaté.


 
Horoskopy na neděli 10.09.2017

Retrográdní Uran v Beranu dává tušit, že Berani mohou propást nějakou zajímavou příležitost buď v partnerské nebo v pracovní oblasti. I když je neděle, může se menší přehlédnutí docela nevyplatit později právě v práci.
Býci během dnešního dne dostanou několik zajímavých nápadů, které se také mohou týkat práce, ať už samostatné nebo závislé, využijí inspirativní přítomnosti Měsíce ve svém znamení a mohou si do deníčku zapsat i pár zajímavých podnikatelských nápadů. Proveditelných.
Blíženci a Raci se mohou dnes spokojeně bavit hlavně mezi sebou. Pokud budou mezi sebou diskovat o čemkoliv, budou spokojení, pokud se budou bavit s ostatními znameními, je možné, že budou poněkud nervózní.
Lvi dnes zaznamenají nějaký společenský úspěch, dost možná se stanou pro nějakou, třeba i uzavřenou společnost hrdiny dne, ale i to stojí za povšimnutí.
Panny a Váhy se dnes budou pyšnit pocitem důležitosti a je i dost pravděpodobné, že odmítnou nějaké zajímavé pozvání na nějakou společenskou akci. V podstatě se ale dá říct, že toho nemusí litovat.
Štíři, Střelci a Kozorozi dnes rovněž nemusí litovat svých skutků, z čehož plyne, že se nemusí ani nikomu v ničem přizpůsobovat. Dny, které oplývají množstvím sebevědomých trigonů, jako je i ten dnešní, dávají speciálně Štírům, Střelcům a Kozorohům daleko větší pocit volnosti než obvykle.
Vodnáři a Ryby, opět ruku v ruce nebo ruku v ploutvi budou něco tvořit, skládat, malovat, vytvářet a dost možná se budou cítit i významně jako umělci. Možná přijde ke slovu nebo spíše k tónu i nějaký ten hudební nástroj.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz