Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Zde rozebírám jeden docela zajímavý problém, spočívající v tom, že kdykoliv se jako fotograf nebo filmař setkám s přirozeným světlem, tak se vždy jedná o protisvětlo a pokud je venku pod mrakem, tak si na mě sluníčko vždycky najde nějakou škvírou, ať už je jakkoliv velká a může to být škvíra mezi mraky, mezi žaluziemi nebo škvíra v pootevřených dveří, popřípadě se v bytě odráží prudký sluneční svit v soustavě zrcadel, vždycky si světlo najde ke mně cestu a to tak, že rovnou do ksichtu nebo aspoň do očí. Vědecky se dosud nevysvětlilo, proč tomu tak je a občas mám i živý dojem, že se to ani vysvětlovat nikdy nebude, ale je to škoda, protože se jedná o nadmíru poutavý a zajímavý fenomén. Stačí když venku vyndám z brašny fotoaparát nebo kameru a hned se rozestoupí mraky a začne na mě naprosto bez zábran pražit sluníčko, ať už je jakkoliv vysoko nad obzorem. Vždycky ale přímo do očí nebo do příslušné čočky. Pokud jedu v autě, tak na mě vždy svítí zepředu a zleva, v podstatě jsem zatím nikdy ani nepotřeboval navigaci, stačilo, když jsem se orientačně držel tohoto holého faktu a vždy jsem s přehledem dojel do cíle. V noci to samozřejmě bylo horší, ale to je zase jiná kapitola.
 
 
Vyzkoušel jsem si výše popsané pravidlo i v zahraničí - a hle, fungovalo jako na drátkách. Vyběhl jsem ven a i když bylo lehce pod mrakem a všude mlha, popřípadě lehký deštík a zamrzající moře, během minutky byla obloha bez mráčku a nastala fotonová palba.
 


 
Horoskopy na pátek 08.09.2017
Z pohledu celkových konstelací jsou na tom dnes mimořádně dobře Měsícem a retrográdním Uranem obdaření Berani, hodně dobře na tom budou i Býci a Blíženci. Rakům se splní dlouho potlačované či tajné přání nebo něco, na co už dlouho mysleli, ale možná se to báli vyslovit nahlas - ale pozor, nemusí se to dnes splnit všechno, do puntíku, ale mohou se dát do pohybu informace a věci, které ke splnění Velkého Tajného přání povedou.
Lvi se dnes budou snažit, aby se jim splnilo něco, co se týká vztahů a práce, bohužel se může jednat i o nově vzniklý vztah na pracovišti, ale i když jsou ve Lvu Venuše a Merkur, nijak zvlášť slibně do budoucnosti to nevypadá, takže pozor na vznik vztahu na pracovišti, i když by se zdál mimořádně slibný.
Panny a Váhy - v celkové životní situaci pocítíte lehké uvolnění, možná poprvé po hodně dlouhé době.
Štíři se nemusí bránit pocitům štěstí, někdy to příchází jen tak, samo od sebe, zkuste si s tím trochu zaexperimetovat a nebudete litovat.
Střelci - v poslední třetině vašeho znamení je konjunkce Černá Luna - Saturn, je to takové znamení, které jasně říká - opatrnosti nikdy nezbývá. Ve skutečnosti zbývá, když tuto konjunkci zrovna ve svém znamení nemáte.
Kozorozi a Vodnáři - čeká vás celkem normální všední den nebo spíše všední pátek, protože všední pátek je přece jenom o poznání lepší než všední pondělí.
Ryby, pokud jste trochu odpočívaly, což je jen a pouze chvályhodné, budete mít hromadu nápadů, jak své schopnosti uplatnit. Stále máte ve svém znamení jako dominantní planetu retrográdní Neptun, který podobně jako klasický endorfin dává bujné fantazii křídla, i když spíše blanitá než andělská, takže se určitě díky vašim nápadům dnes hodně lidí alespoň upřímně pobaví.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz