Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Opět zde chvíli sledujeme naše současné i budoucí kajakářské olympioniky, včetně našeho svěřence pana Dextera, který však  právě dnes necvičil (moravsky by se řeklo, včil necvičil) eskymácké sametové obraty s kajakem i bez kajaku, ale trénoval s obojkem a lajnou "k noze!", "ke mně!", "volno!", "ruce vzhůru!"... i když to poslední asi ne, ale prostě základní příkazy při komunikaci mezi podřízeným a nadřízeným, přičemž si Dexík občas ochotně zahrál roli podřízeného, takže občas i lehce neposlušného (znáte to, nemáme co ztratit, jedině své okovy, chceme cokoliv a nedáme pokoj, dokud to nedostaneme, popřípadě také, máme hole v ruce a podobně).
 
 
U vody můžeme ještě chvilku zůstat, i když to samozřejmě ani náhodou neznamená, že bychom ztráceli pevnou půdu pod nohama nebo že bychom museli zrovna dnes "vařit z vody". Voda je prostě živel. Užitečný i nebezpečný. Z astrologického hlediska je například pro Ryby trochu divná rada, že by měly získat pevnou půdu pod nohama. Člověk by se měl vždycky zamýšlet nad vším, co kde plácne a co komu poradí.
 

Dnes už normálně pracujeme, odpovídáme na dotazy, domlouváme rituály a sázíme do hry svou vlastní nevyčerpatelnou akceschopnost. Objednávky a dotazy vyřizujeme na uvedených mailových adresách.

 
Horoskopy na čtvrtek 07.09.2017

Z dnešního horoskopu se na nás lehce mračí T-kvadratura Saturn ve Střelci - Slunce v Panně a Měsíc v Rybách. Kvadratury ke Slunci a Měsíci poměrně dost ruší síly úplňku, zvláště, když chceme úplňku využít ke splnění svých přání, ale naštěstí je zde pět trigonů, které zase ruší negativní síly kvadratur. Takže i dnes se můžete snažit něco dokončit nebo uskutečnit, většinou se to povede nebo by se to povést mělo, trochu obtížnější to budou mít z pracovního hlediska Panny, Střelci a Ryby, ale nevypadá to na žádnou tragédii, jako že by se měly zhatit všechny plány, které jsme chtěli uskutečnit, i když i to se občas stává.
Silné konstelace a silnou podporu k realizaci všeho, co si budou přát (peníze, sex, zdraví - a víc si stejně už prakticky nikdo nepřeje) mají dnes Berani, Býci, Lvi, Váhy a Vodnáři. Stačí vykonat menší rituálek, zapálit svíčku, na kterou samozřejmě budeme dávat pozor a nenecháme ji ani chvilku hořet bez dozoru, zvláště, pokud budeme svůj rituálek vykonávat ve výškovém hotelu, a s pohledem do plamene si v duchu třikrát zopakujeme všechno, co chceme, aby se uskutečnilo. Může toho být i víc, dnes se množství přání meze nekladou.
Lvi, Panny, Váhy a Střelci - pozor na jídlo, dnes by se vám mohlo stát, že byste se někde mimo domov přejedli a potom by se vám udělalo špatně, raději už odpoledne od páté, maximálně šesté hodiny nejezte vůbec nic, napít se můžete, ale vyhněte se džusům.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz