Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Zde se nacházíme kousek od Trojského mostu, v místech, kde trénují kajakáři a současně je zde také cvičák pro psy všech velikostí, což si myslím, že je docela dobré, protože psí pedagog, který to tady má všechno pod palcem, řídí výcvik s přehledem, invencí a zajímavými, dobrými nápady. Dle mého názoru, je často snadnější domluvit se se psem, než s jeho majitelem. Nicméně, pokud bude mít někdo zájem o svůj vlastní výcvik pomocí řízených pohybových meditací, nechť se přihlásí na jednu z mých mailových adres - výsledkem je zrychlení podmíněných reflexů a zpomalení stárnutí, což se v praktickém životě projeví zvýšenou odolností proti onemocnění, včetně různých viróz a zrychlením psaní na klávesnici počítače, což je věc, která vám může zpětně do vašeho života přinést milióny. Kdo nevěří, ať se chytí kalkulačky a chvíli počítá.
 

Již se blíží den, kdy budu opět vyřizovat vaše smsky a maily a objednávky na výklad tarotu a sestavení horoskopů.

 
Horoskopy na středu 06.09.2017

A opět jsou zde trigony jak malované, znamenají především to, že se může splnit i nějaké to dlouhodobé přání, jako například vyšší finanční odměna za odvedenou práci nebo nižší ceny za něco, co pravidelně musíme kupovat.
Z hlediska možnosti uskutečnění čehokoliv, po čem toužíme (a nemusí to být jenom peníze, můžeme chtít něco změnit i v partnerských vztazích) mají dnes nejlepší konstelace Berani, Lvi, Panny, Váhy, Střelci, Kozorozi a Vodnáři.
Ostatní znamení se budou muset víceméně trochu snažit, aby něčeho dosáhli, ale jejich snaha bude s největší pravděpodobností po zásluze odměněná splněním jejich přání. Pokud to samozřejmě nebude odporovat přírodním zákonům, což je občas dobré mít na zřeteli.
Doporučené hodnoty jsou u Beranů - práce, u Býků - splacení dluhů, u Blíženců - nová práce a peníze, u Raků - zdraví v rodině a finance, u Lvů - bydlení a práce, u Panen - finance, u Vah - zbavení se hypotéky, splacení dluhů a partnerství, u Štírů - zdraví a majetek, u Střelců - zdraví, práce, finance, zbavení se dluhů, u Kozorohů - zbavení se depresí a černých myšlenek a finance, u Vodnářů - sex a partnerství a u Ryb - bydlení, práce, finance.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz