Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
Dexík se učí aportovat. Je docela zajímavé, že někteří psi to mají takzvaně v krvi a s nadšením stále dokola přinášejí hozené předměty, tedy pokud je unesou a možná také kromě bumerangů, které se vracejí samy, bez cizí pomoci a někteří psi na aportování geny nemají, je jim jedno, co a jak daleko odhodíte, většinou jim nestojí ani za námahu podívat se, kam to spadlo a potom jsou psi, kteří nereagují na předměty, jako třeba klacky a míčky, které spadnou na zem, ale když spadnou do vody, tak se mohou přetrhnout a hned se vrhají do hlubin a nadšeně vynášejí hozené předměty z vody. Stejně tak je zajímavé, když vás třeba opustí partner nebo partnerka (je pozoruhodné, že dříve, před sametovým podvodem to byly většinou ženy, panny a dívky, které utíkaly z partnerských vztahů a svazků, po sametovém podvodu jsou to převážně muži, kteří se snaží uniknout svým partnerkám, družkám, milenkám, ženám a manželkám). tak je dobré vědět nebo si to nechat zjistit, na co uprchlík zareaguje a začne uvažovat o návratu. Někdy to může být příslib sexu, jindy příslib peněz a ekonomické pomoci (to funguje prakticky vždycky) nebo obecně příslib čehokoliv, po čem ztracený muž, nebo též biblicky "ztracený syn" touží. Trénovat můžete začít se svým psem.
 
 
Umíte psát naslepo na klávesnici počítače? Tedy psát "všemi deseti", jak se tomu někdy říká, i když se obvykle píše "všemi devíti", protože jeden palec se nepoužívá. Naučte se s námi rychle psát na klávesnici - a máte zaručeno, že se před vámi otevře nový svět s novými dimenzemi. Nezpomínejte, že patřím k nejrychleji píšícím lidem na světě, takže je možné, že moje tréninkové metody by i vám mohly být užitečné. Zkuste se nad tím zamyslet.

 
Horoskopy na úterý 05.09.2017

Často jsem svým klientům říkal, když se ptali, kde by jejich děti mohly najít své uplatnění - naučte je vykládat tarotové karty, sestavovat horoskopy a bleskurychle psát naslepo na klávesnici počítače. S tím se v současné době ani v blízké budoucnosti rozhodně neztratí. Neříkám, že se s tím musí živit, ale v tarotových kartách je základ archetypální symboliky a životní psychologie, takže vzhledem k tomu, že žijeme mezi lidmi, není občas k zahození jim rozumět, v horoskopech se skrývá porozumění základním přírodním cyklům, které nás obklopují a do značné míry i ovládají celý život a psaní na klávesnici počítače tvoří základ současné komunikace i vzhledem k tomu, že emocionálně psychologické propojení Mozek - Ruce tvoří základ všech snad po ovládnucí osudu a životních sil. Chce to jen se nad tím lehce zamyslet, je jasné, že v dávnověku nebo ještě ve středověku a prakticky tak ještě sedmdesát let dozadu to neplatilo, ale jak stále opakuji, mění se kvalita času, přijde jiná doba, objeví se nové požadavky a živočichové přežívají nebo umírají podle toho, jak se dokáží přizpůsobit. Dnešní horoskop je opět velmi příznivý pro všechny živočichy, ať už se narodili v jakémkoliv znamení, jsou zde krásné konstelace na komunikaci a domluvu prakticky s kýmkoliv.
Berani, Býci, Blíženci a Raci budou dávat přednost domluvě a komunikaci verbální, takže se dá předpokládat, že je uvidíme vestoje, s hlavou schýlenou a s mobilem připlesknutým na ucho, jak vášnivě o něčem diskutují.
Lvi, Panny a Váhy dnes budou hodně posílat smsky a různé zprávy, často jim ani nepůjde tak o konkrétní vyřízení nějaké věci, jako spíše o spojení se s někým a o možnost s kýmkoliv chvíli na jakékoliv téma komunikovat.
Štíři, Střelci a Kozorozi se dnes s velkou pravděpodobností vydají na klasickou poštu. Přes velký nátlak digitálních technik pošta stále ještě žije a dokud bude existovat doručování zásilek a zásilkový obchod, a posílání úředních obsílek, tak bude vesele žít i dál. Nicméně si vzpomeňte na mé tvrzení, že někdo i ty úřední obsílky musí sepisovat a snažit se, aby byly napsány bez chyby.
Vodnáři a Ryby dnes budou cítit nutkání sepsat i něco uměleckého, přímo literárního, ale podobné nutkání mohou v odpoledních hodinách pocítit i Blíženci, Raci, Panny a Váhy. Kdosi kdysi řekl, že na počátku všeho bylo slovo a to slovo bylo bůh. Myslím si, že je to docela trefný citát, tak proč bychom se neměli učit všechna ta slova, která nám byla dána k dispozici, správně používat? Do čehož patří i možnost správně a rychle je napsat.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz