Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Fotografie z naší dílny mají silný rituální náboj, protože většina z nich vznikla během rituálů - a jsou to tedy fotografie přímo magické až čarovné. Dlužno podotknout, že mnohé rituály jsme opakovali poctivě třeba i tisíckrát, protože právě v opakování se v naší realitě dokáže kumulovat největší energie. Pokud se sejde rychlost a opakování, tak je to ta největší hybná síla jakékoliv změny. Pomocí rituálů potom řídíme směr těchto změn a samozřejmě, že nejepší, co můžeme v tomto světě pro sebe udělat, je pracovat na sobě a učit se věci, které můžeme v blízké budoucnosti sami pro sebe konstruktivně použít. Pokud budeme svou vlastní energii a čas věnovat čemukoliv jinému (hrám, politickým hnutím, lidem, pro které pracujeme nebo uskutečnění jakéhokoliv obecného ideálu), přijdeme o životní sílu, která nám začne poměrně brzy chybět (vyčerpání, onemocnění, ztráta mentálních sil).
 

Stále ještě jsme on the road, takže mějte strpení, na všechno budu odpovídat a reagovat hned, jak se vrátíme.

 
Horoskopy na pondělí 04.09.2017

I když se jedná o pondělní horoskop, dá se říct, že je mimořádně harmonický. Berani, Býci i Blíženci mohou intenzívně pracovat na sobě a na své budoucnosti, je i dost pravděpodobné, že se z jejich dloudobého snažení  právě dnes vyklube viditelný úspěch, to jsou takové ty chvilky, pro které stojí žít.
Raci a Lvi budou trochu meditovat o životě a přijdou na pár věcí, které dosud ve svém způsobu života opomíjeli. Někdy je dobré stát jako zkušený kormidelník u kormidla svého života a občas trochu dorovnat směr.
Panny a Váhy se budou snažit na poli komunikace, mohou si dnes domluvit hromadu práce a konstruktivní spolupráce třeba i na týden nebo 14 dní dopředu.
Štíři, Střelci a Kozorozi budou celkem spokojení, přestože nemají úplně nejlepší konstelace, ale k tomu, aby se vyhnuli nějakému průšvihu nebo menší nehodě bude stačit, když neusnou za volantem.
Vodnáři a Ryby si budou užívat kombinace měsíčních sil a tajemných vlivů silného Neptuna, pokud jsou vědecky racionální, tak určitě na něco zajímavého přijdou, třeba na vynález kovové teleskopické třetí ruky, čouhající a poháněné z batohu a řízené mozkovými impulzy (no neříkejte, že by to nebylo užitečné) a pokud jsou založení spíše esoterně, tak budou dělat rituály, až se pod nimi bude oltář se symboly země, ohně, vzduchu a vody prohýbat.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz