Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
 
A znovu se ocitáme v nedostavěném gotickém chrámu, který navštívíme ještě několikrát. Mimochodem, rituály, které jsme zde konaly, vyzněly velmi silně a přesvědčivě.
 

 

 
Horoskopy na neděli 03.09.2017

O něco lepší konstelace mají dnes Berani, Býci, Blíženci, Raci, Lvi a Panny, mohou tedy odpočívat nejenom pasivně, ale i aktivně a nic se jim nestane, o něco horší konstelace mají Střelci a Kozorozi, pro ně by bylo lepší, kdyby moc aktivní nebyli, spíše by si mohli procvičovat polohu ležícího střelce nebo odpočívajícího Kozoroha.
Zasmušile neurčitou náladu budou mít Váhy, Štíři, Vodnáři a Ryby.
Někdy záleží i na tom, jakou barvu oblečení nebo různých doplňků člověk zvolí a hned se podle toho řídí cosi, co určuje, jestli budeme mít smůlu nebo štěstí. Dnes je to úplně jednoduché. Beranům a Býkům dnes bude přinášet štěstí červená barva, Blížencům, Rakům a Rybám modrá barva, Lvům a Vodnářům fialová barva a pro Panny bude silně adekvátní žlutá. Kozorozi dosáhnou svého štěstí pod hnědou nebo šedou vlajkou, Váhy a Štíři mohou vsadit na zelenou. Ležící nebo i stojící Střelec dnes neprohloupí, když bude mít na sobě nebo s sebou muži černou a ženy růžovou. Stačí maličkost, kapesník, kousek barevného papíru nebo kovu, jako například, bude-li mít Panna na ruce žlutý snubák, může kolem sebe rozvířit daleko větší vášně, než kdyby na stejném místě stála nebo seděla nahá. To všechno ukazuje na platnost zákonů analogie a synchronicity, která se při svém rozpínání vesmírem nedá zastavit.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz