Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Dnes se trochu zamyslíme nad symbolikou nedostavěného chrámu. V podstatě se dá říct, že málokdy spatříte něco smutnějšího než nedostavěný gotický chrám Panny Marie v Panenském Týnci. Přesné datum založení stavby není známo, nejvíce se uvažuje o 14. století a o pánech ze Žerotína, odkud zřejmě přišly první peníze. Potom však nastala známá situace, kdy, jak se říká "prachy došly" a stavba se zastavila. Zajímavá je také lokace nové barokní zvonice, jejíž umístění nevratně a definitivně znemožňuje dokončit původní koncept trojlodního a dvouvěžového klášterního kostela. Celá stavba, se vším všudy má v sobě cosi divného, většinou se můžete dočít, že pobyt uvnitř nedokončeného chrámu vás uzdraví a rozveselí, já jsem z toho měl spíše deprese. Neříkám, že celkové působení je špatné nebo negativní, celkový dojem je ohromující, ale je to tak trochu památník obrovské energie a síly, které přišly vniveč či byly doslova vyhozené gotickým oknem.
 

Vztahové problémy, které se často váží k letním dnům i nocím - náhlé vzplanutí, nová láska, zamilování - Velký On, pozve svou milenku na dovolenou, samozřejmě tak, aby se to manželka nedozvěděla a milenka se teď tetelí radostí - konečně se rozhodl pro mě, konečně mu došlo, že to, co najde u mě, nenajde nikde jinde, zvláště ne u své, většinou již postarší ženy. Po návratu z dovolené nastane vystřízlivění, probuzení z velkého omylu - On se rozhodl zůstat u své ženy a milenku opět odsunul na vedlejší kolej. Já na to vždycky říkám, ženský, vzpamatujte se! Proč by se měl chlap, který celý život pracoval, aby dosáhl určitého hmotného a životního standartu najednou všeho vzdát pouze a jedině proto, že bude mít možnost začít všechno dělat znovu? Čas neúprosně plyne a jeho kvalita se neustále mění. Dítě chodí do školy a nepřijde mu to divné, dospívající si hledá partnera či partnerku pro život a nepřijde mu to divné, dospělý, pracující člověk se stará o své děti a nepřijde mu to divné, stárnoucí člověk často zůstává sám, když děti odejdou, rodina se rozpadne nebo všechno skončí s kotrmelcích s efektním rozvodem na konci. Rozhodně je ale dost divné, když dospělý člověk začne chodit do základní školy, je divné, když se starší člověk, který už má prakticky všechno důležité za sebou, bouřlivě zamiluje do někoho, kdo je podstatně mladší a plánuje s ním nové začátky a stejně tak by bylo divné, kdyby se kdokoliv, kdo po krušných létech dosáhl určitého postavení a rodinného standartu odpoutal od své rodiny a znovu začal shánět základní vybavení do prťavé garsonky nebo zemljanky pro dva a v duchodu by si začal shánět dobře placenou práci. Čas je jenom jeden a to je ten čas, který tak důvěrně známe. Plyne pouze jedním směrem a všemu ve svém nekonečném plynutí dává nálepku Úvod, Stať a Závěr nebo Začátek, Průběh a Konec. A jiné to asi nebude, i když se nám díky prožívané demokracii nebo co to je, může zdát, že změnit jde všechno, hlavně to chce jenom hodně chtít a najít v sobě odhodlání a odvahu změnit svůj život. Starší ženatý muž může být zábavný a může se zdát i schopný - už to jednou dokázal, našel si ženu, měl s ní dítě, postaral se o rodinu, určitě to zvládne klidně ještě jednou, odloží manželku a hodí se repete s milenkou, láska hory přenáší. Je zajímavé, že když se podíváte na olympijského sportovce, který kdysi na mezinárodní soutěži uběhl stovku za dvě vteřiny nebo zdvihl nad hlavu tři tuny a nyní na invalidním vozíku ve svých čtyřiceti letech si tiše maluje tečku za podzimem svého života, tak vám to nepřipadá divné - podal výkon a už to má za sebou. Ale u chlapa, který vychoval dvě nebo tři vlastní děti, založil firmu, která přežila EET a všechny daňové zákony, očekáváte, že ve slipech a v tričku odejde od své rodiny, která jej ze všech sil podporuje a začne s vámi od nuly nový život? Máte to v hlavně v pořádku?

 
Horoskopy na sobotu 02.09.2017

Dnes to budou Váhy, Štíři, Střelci, Kozorozi a Vodnáři jimž se v hrudích rozpoutají prudké vášně vztahující se k rovině partnerské, sexuální a částeně i kamarádské, ano, právě dnes se může snadno stát, že vás osloví dlouholetý kamarád nebo spolehlivá kamarádka či pracovní kolegyně s divnou jiskrou v oku a s nápadem, že byste se mohli pokusit přetavit váš kamarádský vztah v perspektivní vztah partnerský. Pozor však na to, konstelace jsou dnes šalebně mnohoslibné, kdyby na podobný návrh přistoupili Berani nebo Býci, dočkali by se zřejmě po dvou až třech měsících dost velkého zklamání.
Blíženci, Raci, Lvi a Panny by se ocitli ve spárech dvou navzájem si konkurujících partnerů - a pokud by kvůli novému vztahu chtěli opustit původního partnera, ukázalo by se to jako prakticky nemožné nebo neúnosně zdlouhavé.
Váhy, Štíři a Střelci by mohli na nabídku nového vztahu zareagovat kladně, ale i v jejich případě by brzy poté, tak do dvou, maximálně do tří měsíců přišlo rozčarování, vztahové rozuzlení a konec, rozchod, bratrství.
Kozorozi, Vodnáři a Ryby by se rovněž v novém vztahu necítili dobře a nevydrželi by ani do konce tohoto roku.
Nastanou prostě občas takové situace, které se nezkušeným lidem jeví v realitě i v horoskopu jako "nová možnost" nebo "začátek vztahu", ale bohužel tomu tak není. Snadno dojde k záměně, když se vyprahlý poutník doslova zamiluje do nějaké hezké situace nebo do zajímavého prostředí, ale domnívá se, že se zamiloval do někoho, koho v té situaci nebo v onom prostředí zrovna vidí. Potom pomine spojení situace- nebo prostředí-milovaná bytost a nastane rozčarování. Dnešní den prostě není vhodný pro začátek mileneckého vztahu prakticky kohokoliv s kýmkoliv.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz