Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Cvičíme proti osteoporóze - je to naprosto jednoduché, jde o pár cviků, které opakujeme po dobu asi jedné hodiny jednou týdně. Samozřejmě může hromada lidí namítnout, že je to časově velmi náročné, že na to prostě nemají a že raději budou trpět. Je to jejich volba, nikdo je nebude přesvědčovat, že život ve zdraví je lepší a veselejší. Za to se ta jedna hodina týdně rozhodně vyplatí. Si myslím, tedy...
 
 
Stále jsme na pracovní dovolené, ani nevím, jestli více pracujeme nebo odpočíváme, všechno budeme zpracovávat, pokud živí dojedem. Čím se zabývám - výklad tarotových karet s přihlédnutím k astrologickým konstelacím, partnerské poradenství (kdy se partner či partnerka vrátí nebo přijde někdo jiný?), sestavování horoskopů osobních nebo na započetí jakékoliv činnosti, obchodní, poradenské, praktické, teoretické, dále mám v nabídce kurzy - Kurz meditací a tantry, do toho je zapojená i sexuální magie, Kurz výkladu tarotových karet (karty se dají použít k meditacím, k předpovědím, ke cvičení podle tarotových karet, k tarotovým rituálům a k ovlivňování budoucnosti) a Kurz Magie života, což je soustava cvičení, spojených s meditací a dechovými cvičeními, vedoucími k vyléčení z osteoporózy, prodloužení věku a zvýšení kondice, včetně zpomalení stárnutí a zrychlení reflexů. Zrychlování podmíněných reflexů využíváme především v Kurzu psaní na klávesnici, nemusím tedy snad ani dodávat, že já sám patřím s použitím svého oblíbeného počítače k nejrychleji píšícím lidem na světě. Abychom si uvědomili, co všechno tyto znalosti přinášejí pro život, tak k tomu snad stačí se na chvíli zamyslet. Samozřejmě, že v dnešní době jsme zavalení různými diverzními kurzy, jak správně využívat obě poloviny mozku, jak dosáhnout pocitu štěstí, jak se ubránit malomyslnosti, když jsem v úzkých za pomoci žmoulání obsidiánu v dlani, jak skákat jako klokan s prázdnou kapsou nebo jak se napojovat na energie vesmíru, jak sestavovat podle miliónů pravidel srandovní horoskopy, které jsou sice totálně k ničemu, ale jsou tak složité, že jim nikdo nerozumí, ale jak stále říkám a donekonečna opakuji - raději se dívejte na dosažené výsledky. Pokud někdo řekne, umím to a to nebo vyznám se v tom a v tom, ovládám magii, umím rituály, dokáži nonstop meditovat 365 dní v roce, vždy se jako první tažte - a jak se to projevuje? Jak vypadají dosažené výsledky? Možná hned uvidíte všechno trochu jinýma očima.

 
Horoskopy na pátek 01.09.2017

Z hlediska duševního zdraví školou povinné mládeže se jedná o poměrně dost smutný a stresující den, škoda jen, že nikdo neposlouchá slova moudrých starců a dál si mele svou o nutnosti co nejvyšší všeobecné vzdělanosti. Tady zřejmě více než jinde platí, že pravda zůstala tam někde venku.
Jinak je horoskop mírný a přívětivý, přestože jak Damoklův meč visí nad hlavami Beranů, Býků, Blíženců, Panen a Vah, že budou celý den nebo převážnou část dnešního dne dělat nějakou zbytečnost, něco, co stojí hodně času, námahy a zřejmě i peněz, ale pro praktický život to nemá žádný význam. Nemusí to být jen donekonečna opakovaná počítačová hra nebo úklid vlhkého sklepa či nanášení leštícího tmelu na kapotu patnáct let starého vozu, ale může to být i přetřásání problémů s psychopatem v rodině nebo nářek nad drze uloupeným dědictvím, to všechno jsou věci, které nic neřeší, jen si s jejich pomocí ještě více pochroumáte nervovou soustavu. Člověk rád upadá do obsedantně se opakujících zbytečností, ale pokud chcete dát svému životu nějaký smysl zkuste si v duchu několikrát zopakovat, že v životě je užitečné pouze to, co se dokážete naučit a později uplatnit v praxi.
Raci, Štíři, Kozorozi, Vodnáři a Ryby na tom budou trochu lépe. Podle dnešního horoskopu se dá říct, ano, naučíte-li se dobře cizí jazyk, tak pokud to zrovna nebude svahilština, vykročili jste na správnou cestu tou správnou nohou.
Střelci a Lvi dnes budou mít více rozptýlenou pozornost než obvykle, takže je celkem jedno, čemu se budou věnovat.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz