Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Most spojuje dvě množiny, které mohou být v určitém slova smyslu "symetrické", podobné nebo skoro stejné, ale nejsou stejné, jsou rozdílné a pokud se chcete dostat z jedné do druhé, musíte použít most, jinak by mohla být cesta z jedné do druhé zdlouhavá nebo dost nepříjemná. Dnes se zamýšlím nad problémem rychlosti - už jsme si řekli, že v realitě, ve které se nacházíme, je více než síla rozhodující rychlost. Většinou vyhrává ten, kdo je rychlejší, kdo rychleji zareaguje nebo se rychleji rozhodne nebo je někde rychleji a dříve než ostatní. Pomalejší potom už jenom paběrkují po těch rychlejších. Mluvíme-li o rychlosti v životě a v praxi, tak rozlišuji mezi "jalovou rychlostí", to je když někdo umí rychle jezdit autem, na kole, na bruslích, na lyžích, umí rychle plavat, běhat, rychle se nají a napije, v podstatě místo toho, aby skutečně jedl, tak jídlo jenom zhltne nebo umí rychle vyběhnout ze dveří a "užitečnou rychlostí", kdy dotyčný umí rychle přečíst situaci, návod nebo text, rychle najde chybu v systému, rychle odhadne charakter člověka, dokáže rychle používat nástroje, včetně toho, že umí rychle psát na klávesnici počítače. V současné době řadím na první místo na stupnici užitečnosti ovládání klávesnice počítače, protože rychlost psaní se dá všestranně využít při budování vlastního životního štěstí. A to nejen tím způsobem, že by si dotyčný mohl vést obsáhlý deníček. Kdo umí v současné době mimořádně rychle psát na klávesnici computeru, ten se v dnešní době, ať už je jakkoliv rychlá a k jakýmkoliv chybám nesmlouvavá, jen tak neztratí. Zkuste to a uvidíte!
 

Stále ještě jsem pracovně na cestách, v polovině září bych už na tom měl být lépe, myslím, že tak od desátého nebo devátého bych se mohl již vracet do hry. Do té doby zatím mějte trpělivost, když nebudu hned reagovat na vaše maily a smsky. Všechno doženeme již v září.

 
Horoskopy na čtvrtek 31.08.2017

A máme tady poslední srpnový den v roce 2017, jasnou aritmosofickou čtyřku číslo hmoty, racionality, tarotového Císaře a také číslo kalkulace a porovnání pohledu do minulosti s pohledem do budoucnosti. Když si nebudeme všímat Pluta v Kozorohu, oplýval by dnešní horoskop samými, až samolibě spokojenými trigony.
Takže, především pro Berany, Lvy, Panny, Střelce, Kozorohy a částečně také Váhy a Vodnáře platí, že pokud se dlouho nemohli s někým na něčem důležitém domluvit - a takových lidí je v naší společnosti neuvěřitelné množství, budou k tomu mít příležitost právě dnes. Nevíte-li jak, tak pro začátek by stačilo poslat smsku nebo mail - a komunikace bude navázána.
Býci, Blíženci, Raci, Štíři a Ryby budou mít situaci s všeobecnou komunikací poněkud ztíženou, protože jejich znamení neoplývají žádným hodnotným trigonem a to se to potom s kýmkoliv dost těžko na čemkoliv domlouvá.
U Blíženců, Raků, Střelců a Ryb se dnes můžeme setkat ještě s jedním problémem - mohou řešit způsob "jak se dostat zpátky" a je celkem jedno, jestli to bude v realitě, kdy si řeknou, krucinál, kdybych to byl býval věděl před rokem, tak bych se této situaci, ve které jsem se ocitl, vyhnul obloukem jak čert kříži nebo budou hledat cestu jak se dostat "zpátky" v nějakém počítačovém programu, znáte to, sedíte u počítače, klikáte, klikáte a najednou zjistíte, že ajťáci při tvorbě programu buď zaspali nebo si z vás udělali legraci, systém se zasekne, nemůžete ani dopředu, ani dozadu, zkoušíte Ctrl-Alt-Del, ale počítač si dělá co chce nebo nedělá nic. V osudu znamenají podobné situace většinou nutnost zpřetrhání skoro všech současných vztahů, naladění se na život tarotového Poustevníka a po pár měsících (a přepnutí uživatele) opatrný návrat do hry. Už bez toho, abyste někomu slibovali svatbu nebo podobné hlouposti.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz