Sex vs. vztahy

 
Pokud budete chtít, abychom pro vás a za vás vykonali rituál v současném, průběžně magickém období, ozvěte se mi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - rituál může být na zdraví, na vztahy, na úspěch, na práci, na peníze, prakticky na všechno, co neodporuje fyzikálním a společenským zákonům.
 
Romantická procházka po téměř liduprázném Trojském mostě, po kterém se dá dostat z Prahy 7 do Prahy 8. Fantastické.
 

Pokud mi píšete nebo posíláte dotazy a objednávky na tarotové a astrologické konzultace, mějte ještě trochu strpení, protože stále ještě trávím svůj čas na pracovní dovolené, nevěda, co budu dělat za hodinu, natož zítra či pozítří.

 
Horoskopy na středu 30.08.2017

V dnešním horoskopu to vypadá jako na slavnosti trigonů a protože víme, že trigon předpovídá samé dobré a kladné věci, můžeme se na ně těšit už od brzkého rána.
Berani se mohou dočkat kladné odpovědi na nabídku přátelství nebo jim někdo přátelství sám nabídne.
Býci se dočkají zajímavého erotického zážitku - pokud ale sami budou chtít, na to pozor, občas se něco nesplní jen proto, že to vlastně necheme nebo odmítáme. A sex není výjimkou.
Blíženci se mohou dočkat něčeho zajímavého a hezkého přímo v práci, třeba je šéf pošle domů o hodinu nebo o dvě dříve před oficiálním koncem pracovní doby.
Raci budou chtít lenošit a z velké části se jim to splní, nebudou muset dělat prakticky skoro nic. Taky dobrý způsob, jak naložit s volným časem.
Na Lvy dnes číhají partnerské, sexuální a erotické zážitky v množství více než hojném - záležet bude pouze na rozhodnutí a osobní chuti.
Panny si budou užívat Slunce a pokud se rozhodnou sportovat, tak dnes budou k neutahání.
Váhy budou muset hledat stabilitu, jsou jediné v celém horoskopu, které jsou i navzdory veškerému štěstí, které je jim nakloněno, lehce v nerovnováze.
Štíři budou obecně v pohodě, budou si užívat předposlední srpnový den, večer asi skončí někde u nekuřáků v putyce.
Střelec se dnes bude muset vyrovnat s nějakým překvapením, které nemusí být dvakrát milé, dochází ke konjunkci, čili k setkání Měsíc-Saturn-Černá Luna, ale dokáže všechno elegantně a bleskurychle vyřešit a ještě přitom sklidí obdiv ostatních.
Kozoroh se bude držet při zdi, při jednání s ostatními bude spíše opatrný, ale úspěšný.
Vodnář dnes bude vymýšlet nějaká hesla nebo něco zajímavého sepíše nebo složí básničku, bude dnes inspirován hodně verbálně, lidově by se dalo říct, že se bude projevovat až ukecaně.
Ryby budou taktéž v pohodě, možná budou trochu zasmušilejší než ostatní znamení a budou přemítat o budoucnosti, což je, jak známo spíše traumatizující než rozveselující.


Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Další důležité informace najdete zde (stačí kliknout)

Dále vaší pozornosti doporučuji

http://www.blesk.cz/tag/raven-argoni/1

www.tarotgroup.cz

www.monicastar.cz